• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Меню для зрілої шкіри:
продукти харчування та косметика

Разом із

Martine PellaëМартін ПеллеДієтолог

Florence BenechФлоранс Бенеш Доктор фармацевтичних наук, Міжнародний директор з розвитку засобів догляду Vichy

Існує думка, що після шістдесяти можна забути про красиву сяючу шкіру. З віком шкіра потребує особливої уваги. Надайте тонусу Вашому тілу і обличчю за допомогою порад від дієтолога Мартін Пелле та Флоранс Бенеш, директора лабораторій "Косметік Актив".

Живлення шкіри зсередини

Для д-ра Пелле рецептом красивої шкіри є те, що Ви їсте! "Період менопаузи тягне за собою значні фізіологічні зміни. Якщо Ви відповідно адаптуєте свій раціон, це допоможе Вам скорегувати деякі недоліки та обмежити набирання ваги",- стверджує д-р Пелле.
Чи знаєте Ви, які вітаміни та мікроелементи корисні для зрілої шкіри? З віком кількість кальцію, що поглинає Ваш організм, зменшується до 30%, у той час як потреба у вітаміні D збільшується у два рази. Таким чином, для здорових кісток необхідно збільшити споживання кальцію з молочними продуктами (сир, йогурт - навіть легкий) та вітаміну D, вживаючи такі продукти як лосось, тунець або молюски.
А як щодо догляду за зрілою шкірою? "У Вашій дієті необхідно збільшити споживання незамінних жирних кислот, таких як омега-3", – говорить французький блогер Papilles et Pupilles. І для забезпечення такого чудового режиму вона має рецепти саме для Вас.
Однак д-р Пелле попереджає: "Основною метою є баланс омега-3 та 6. Існує багато продуктів харчування, такі як соняшникова олія та продукти тваринного походження, які містять високий рівень омега-6 (проте не містять омега-3). Зменшіть споживання таких продуктів та звільніть місце для нових продуктів, що будуть сприяти здоровому балансу!"

Суха шкіра без ліпідів

Флоранс Бенеш стверджує, що "ліпіди, які містяться в омега-3 та 6, допомагають зміцнити бар'єр шкіри". Потрібно завжди про це пам`ятати, тому що з віком метаболізм Вашої шкіри буде сповільнюватись, що призведе до провисання шкіри, зморшок, шкіра стане більш сухою та тьмяною.
"Клінічні дослідження, проведені в нашій лабораторії, показали, що суха шкіра є однією з найбільш видимих ознак того, що жінка перебуває в періоді пост-менопаузи. Після того, як наступила менопауза, шкіра втрачає від 57% ліпідів", – додає Флоранс Бенеш.
Ця проблема може бути вирішена за допомогою підвищення споживання незамінних жирних кислот, що містяться у косметичних засобах, та за допомогою змін у Вашому харчуванні.

Що ж ми маємо?

Отже, які саме продукти необхідно обрати для поліпшення якості шкіри у період після менопаузи? Ось список, які необхідні для Вашого здоров’я і краси. Роздрукуйте список корисної їжі для шкіри та почніть вживати ці продукти прямо зараз!

Печінка тріски

(краще з тостами або крекерами)

Олії та насіння

Рапсова олія (змішати з оливковою олією для кращого смаку).
Олія та насіння льону.
Горіхова олія, соєва, олія зародків пшениці.

Жирна риба ( і нежирна теж! )

Лосось, макрель, оселедець, сардина, тунець, форель, вугор, анчоуси, палтус, камбала, сібас, риба-меч.
Хек, тріска, морський чорт, мінтай, морський окунь, пікша, окунь, щука, морська форель, червона кефаль, скат.

Горіхи

Грецький горіх, фундук, мигдаль, кеш'ю, фісташки.

Яйця, м`ясо птиці та м`ясо, багате на омега-3

М’ясо тварин, що вигодовуються травою, люцерною та насінням льону.

Рішення від Vichy