• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Skin life blog

Боротьба зі зморшками

Додайте виразності Вашому погляду
за допомогою надзвичайних технік макіяжу!

Разом із

SimoneСімонБлогер
lesimoneblog.fr

Звести до мінімуму ознаки втоми і старіння, використовуючи різні види макіяжу очей, допоможуть найкращі поради від нашого beauty-експерта Сімон. Будучи володаркою прекрасних доглянутих вій, вона ділиться з нами своїми секретами макіяжу для очей для досягнення молодого, сяючого вигляду.

Чарівний олівець

Олівцева техніка нанесення макіяжу очей може творити дива.
– Візьміть бежевий олівець для очей, що підходить для чутливої шкіри, та ретельно нанесіть його на внутрішній край нижньої повіки. Він замаскує ті невеликі червоні плями, які іноді з`являються зранку. Бежевий колір поєднується з білками Ваших очей, підкреслює вії та надає погляду більшої виразності, – стверджує Сімон.

Тіні для повік кольору шкіри - ідеальний коректор

Якщо Ви постійно поспішаєте, головною порадою Сімон є простота:
– Нанесіть тіні для повік кольору шкіри на верхню та нижню зону повік. Вони приховають сліди від судин і нададуть природного сяючого вигляду Вашим очам.
– Чи можна замість цього використовувати тональну основу?
– Так, але будьте обережні й не перестарайтеся, – радить Сімон.

Ідеальний ефект smoky eyes

Завдання макіяжу очей smoky eyes - створити класичний томний погляд. Ви можете зробити його ще більш виразним, якщо зосередите увагу на зовнішніх куточках повік.
– Візьміть тіні для повік кольору шампань з відтінками рожевого, золотого або бежевого із мерехтливими частинками. Нанесіть тіні на верхні повіки. Потім візьміть пухнастий конусний пензлик і нанесіть більш темні матові кольори, щоб створити ефект тіні. Почніть із зовнішнього кута та рухайтесь до середини повік легкими рухами.

Зробіть свої вії довшими

Щипці для завивки вій – чудовий інструмент. Розташуйте його обережно на 5-10 мм від коренів вій. Добре затисніть, повторіть мінімум 3 рази для кожного ока. Ваші вії будуть більш підкрученими, а очі більш виразними.
Коли справа доходить до туші, "обирайте щіточки з еластомеру, які розділяють та подовжують кожну вію". Якщо у Вас дуже короткі, прямі або ламкі вії, Ви можете використати накладні вії трохи вище природної лінії вій.
– Центри краси пропонують нарощування вій, якщо Ви бажаєте зберегти спекотний, гламурний погляд трохи довше, – говорить Сімон.

Надайте форми бровам

– Сімон, чи є у Вас порада для жінок з рідкими бровами?
– Нанесіть матові тіні для повік за допомогою жорсткого пензля невеликими паралельними штрихами. Інший варіант – використати олівець для брів такого ж кольору, що й брови. Доповніть ефект спіральною щіточкою для брів. Також я люблю застосовувати гель для брів, щоб закріпити цей доглянутий ефект.

Модні окуляри

– Сімон, а яку пораду Ви дали б жінкам при виборі окулярів?
– Не обирайте товсті або квадратні оправи. Спробуйте обрати щось більш тонке та напівпрозорих кольорів. Найголовніше обрати оправу, яка відповідає формі Вашого обличчя.

Рішення від Vichy