Чому під час менопаузи шкіра стає дуже чутливою та що з цим робити?
Менопауза – це важкий період для всього вашого організму. Зміни відбуваються дуже швидко й деякі органи встигають адаптуватись, але ваша шкіра – ні.
Коли відбуваються зміни в гомеостазі організму, стає складно справлятися зі впливом навколишнього середовища.
Основні симптоми менопаузи та як з ними боротися
Ви вже це знаєте, але не завадить нагадати знову: шкіру потрібно відновлювати, зволожувати та заспокоювати. Дефіцит жирних кислот може стати причиною атопічного дерматиту, акне та псоріазу.
- зміну рівня рН шкіри;
- дефіцит ліпідів епідермісу;
- зниження рівня гіалуронової кислоти.
Жирні кислоти – це різновид важливих захисних ліпідів епідермісу. Вони необхідні для нормального функціонування шкірного бар’єра, який з віком втрачає свою стійкість та еластичність. Однак є хороша новина: існують косметичні засоби, які допоможуть усунути нестачу жирних кислот.
Відновлюйте, зволожуйте та заспокоюйте свою шкіру, щоб позбутися неприємних відчуттів. Шкіра в період менопаузи втрачає свою еластичність, стає сухою та чутливою до мила та засобів для миття, які можуть викликати подразнення, запалення та свербіння.
Окрім цього, жінка також може відчувати парестезію: поколювання, печіння або оніміння шкірного покриву. Порушення сну через свербіж та припливи також впливає на гідратацію та захисну функцію шкіри, що в результаті призводить до гіперчутливості. Своєчасний догляд допоможе подбати про ваш сон, який, у свою чергу, важливий для стану вашої шкіри.