Доброго дня!  Основна інформація про файли cookie нашого сайту. Дізнайтеся більше  тут.

Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies для поліпшення вашого користувацького досвіду.

Закрити

OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Менопауза: що відбувається з рівнем кальцію після 50 років

Природно, що з віком рівень кальцію починає знижуватися. Однак є способи зберегти його в організмі або ж поповнити нестачу. Візьміть ручку та папір, запишіть їх!

Менопауза: що відбувається з рівнем кальцію після 50 років

Нестача кальцію сильно впливає на загальне здоров'я, викликає пасивність і відчуття пригніченості. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб підняти його рівень. Чому б не спробувати й не побачити, як це відбувається?

Нестача вітаміну D – основна причина зниження рівня кальцію в період менопаузи

Дефіцит вітаміну D спричиняє погіршення засвоєння кальцію в організмі, насамперед у кістках. Це призводить до збільшення ризику переломів і водночас впливає на загальний стан шкіри. Кальцій – це невеликий іон, що є незамінним посередником для клітинного середовища шкіри й відіграє важливу роль у безпомилковій передачі сигналів між клітинами для їх гармонійного функціонування.

Дисбаланс кальцію в поверхневому шарі шкірного покриву модифікує pH рівень шкіри, що зростає з 5 до 6 відносно віку жінки. З цими змінами шкіра може стати більш чутливою, схильною до подразнень та висипів.

Якщо у вас є такі захворювання, як екзема або розацеа, то вони можуть прогресувати. Тому половина жінок після менопаузи застосовують препарати кальцію. Також не варто забувати про вітамін D: перевірте його рівень й у разі потреби подбайте про його поповнення!

Пов’язане з віковими змінами підвищення рівня pH призводить до порушень у поверхневому шарі шкіри, внаслідок чого слабшає її захисна функція, шкіра стає схильною до алергій, інфекцій і менш придатною для лікування.

Варто запам'ятати:

  • Після 50 відбувається зниження рівня кальцію в організмі внаслідок дефіциту вітаміну D, який покращує його засвоєння.
  • Застосування препаратів з кальцієм та вітаміном D краще почати якомога скоріше, адже їх нестача може спровокувати неприємні наслідки.

Популярне

Дієта під час менопаузи

Харчування

Дієта під час менопаузи

Доведено, що частоту дратівливих симптомів, які виникають під час менопаузи, можна значно зменшити за допомогою збалансованої дієти, яка забезпечує всі необхідні поживні речовини. З’ясуйте, на що саме вам потрібно зосередити увагу.

Читати статтю

Від яких продуктів слід відмовитись у період менопаузи?

Харчування

Від яких продуктів слід відмовитись у період менопаузи?

Результати досліджень підтверджують підвищений ризик виникнення метаболічних захворювань, серцево-судинних, раку молочної залози та остеопорозу в жінок у перименопаузі. Кожна третя жінка в постменопаузі страждає від остеопорозу.

Читати статтю

Стиль життя

Список покупок для періоду менопаузи: Всесвітній тур збалансованої їжі

Під час менопаузи одна їжа може допомогти зменшити такі симптоми, як припливи, а інша навпаки посилити. Деякі ж продукти можуть допомогти відновити шкіру та захистити її від старіння. Цей список покупок для періоду менопаузи, містить смачну, корисну їжу з усього світу, завдяки якій ви будете виглядати та відчувати себе краще.

Читати статтю

go to top

Skinconsult

Алгоритм виявлення ознак старіння шкіри

1 хвилина для аналізу Вашої шкіри

Зробіть селфі

Завантажте у Ваш обліковий запис

Отримайте персоналізовану рекомендацію догляду за шкірою

Лінії зневодненняСила Вашої шкіри
Зморшки під очимаПріоритет вашої шкіри
Недостатня пружність шкіри

Дізнатися більше про Скінконсалт

circle1circle2circle3circle4