getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Денний крем

У Лабораторії Vichy створили серію засобів для денного догляду за шкірою обличчя для захисту її від негативних факторів протягом дня. Щоденна турбота - запорука здорової шкіри, свіжою і сяючою. Перед виходом на вулицю слід очищати шкіру за допомогою гелю, пінки або міцелярного розчину. Потім наносити крем для обличчя та контуру очей, і тільки після цього можна приступати до створення мейк-апу. Як наслідок, шкіра отримує необхідне зволоження і захищена з ранку до вечора.
Визначте тип своєї шкіри за допомогою простої експрес діагностики на сайті, щоб правильно підібрати свій денний догляд!

Loading...