getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Антивіковий крем

Крім щоденного догляду шкірі періодично необхідне глибоке очищення. Натуральний скраб для обличчя видаляє бруд і надлишок себума, відкриває пори, м'яко відлущує омертвілі клітини епідермісу завдяки спеціальній зернистої текстурі. Регулярне використання скрабу активізує обмінні процеси, поліпшує мікроциркуляцію крові, зменшує кількість акне. Маска-скраб для обличчя від Vichy допомагає в боротьбі з появою мімічних зморшок, знімаючи ороговілий шар і збільшуючи доступ кремів в епідерміс. Шкіра оновлюється, стає гладкою і свіжою.

Loading...