OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

7 видів спорту в період менопаузи

Ви, мабуть, вже встигли спробувати різні види спорту у своєму житті… Спочатку вам сподобалась ідея, потім ви купили спортивний одяг і клубну картку в фітнес-центрі, а потім з’являються термінові справи й на заняття не лишається часу. Ми праві?

7 видів спорту в період менопаузи

Декілька пропущених занять незабаром перетворюються в місяці, і перш ніж ви це зрозумієте, думки про повернення в групу стануть для вас нестерпними через страх збентеження.  Це трапляється з усіма нами. Коли часу не вистачає і постійно з’являються нові проблеми, стає не до фітнес-клубу.

Але в період менопаузи підтримувати форму та вести здоровий спосіб життя дійсно дуже важливо. Тому скористайтесь нашими порадами.

Який вид спорту найкраще підходить для періоду менопаузи?

Заняття на витривалість в період менопаузи

Вибирайте види спорту, які сприяють зміцненню серця, спалюванню калорій та збільшенню м’язової маси. Рекомендований графік тренувань: 2 рази на тиждень по 30-40 хв.

1. Біг

Один з найкращих видів спорту для боротьби з симптомами менопаузи, особливо завдяки навантаженню на ноги, яке зміцнює кістки. Також він є корисним для серцево-судинної системи. Однак дуже важливо вибрати правильне взуття для бігу, яке підходить вам по розміру та для виду бігу. Дослідження показали, що біг 2-3 рази на тиждень протягом від 1 до 2,5 годин в помірному темпі (достатньо, щоб трохи захекатись) збільшує тривалість життя.

2. Ходьба

Ходьба в зручному взутті зі швидкістю 5-6 км/год – справді ефективні фізичні заняття без протипоказань. Хороший варіант для тих, хто не займався спортом вже декілька років і хоче почати з чогось не складного. Загрузіть крокомір на свій смартфон і намагайтесь проходити 10 000 кроків щодня.

3. Плавання

Під час плавання працюють м’язи верхньої частини тіла та ніг. Тіло підтримується водою, завдяки чому немає навантаження на тендітні суглоби. Хоча це означає, що займаючись цим видом спорту, вам не вдасться збільшити кісткову масу.

4. Велоспорт

Якщо біг занадто «важкий» для ваших суглобів, їзда на велосипеді – це хороша альтернатива для тренування м’язів ніг, сідниць і спини, а також м’язів живота та тазового дна. Однак, як і плавання, цей вид спорту ніяк не впливає на кістки.

Легкі види спорту для періоду менопаузи

Щоб поліпшити гнучкість і збалансувати глибокі м'язи, які підтримують кістки, доповніть свою програму більш легкими тренуваннями. Рекомендований графік занять: 1 година 2 рази в тиждень.

1. Йога

Одна з головних переваг йоги – вона доступна для всіх, навіть для початківців! Існує кілька видів йоги, серед яких є як більш, так і менш енергійні заняття, групи для новачків і просунутий рівень. Тому легко обрати те, що відповідає вашому смаку і здібностям. Йога допомагає підтримувати гнучкість суглобів, усуває біль в спині та стимулює кровообіг. Вона також покращує рівновагу, зміцнює основні м'язи і допомагає контролювати вагу. І, звичайно ж, варто згадати про її здатність знімати стрес і тривогу.

2. Пілатес

З одного боку пілатес багато в чому схожий з йогою: він покращує гнучкість і підтримує тонус основних м'язів. Але є приємний бонус: кожна поза, кожен рух спрямовані на пропрацювання м'язів черевного преса і тазового дна.

3. Цигун

Система дихальних вправ в поєднанні зі статичними і рухомими позиціями. Традиційна китайська дисципліна зміцнює основні групи м'язів і усуває напругу в спині. Все робиться повільно і м'яко, що може сподобатися навіть скутим неспортивним людям.

Наші культові засоби

Gf - Догляд за шкірою контуру очей та губ

Gf - Догляд за шкірою контуру очей та губ

go to top