getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Зморшки та втрата пружності

З віком шкіра втрачає еластичність, стає сухою і тонкою - вона починає в'янути. Антивіковий крем для обличчя та інші антивікові косметичні засоби слід починати використовувати, коли того потребує шкіра (у кого в 25 років, у кого - після 30). Гамма антивікових засобів від Vichy розроблена для ефективної боротьби з ознаками старіння і пристосована до вашого стилю життя, віку і типу шкіри. Її дія спрямована на зменшення вікових змін. При регулярному використанні антивікових засобів, шкіра стає більш рівною, гладкою і сяючою.

Loading...