OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Previous

СТАРІННЯ ШКІРИ ГОЛОВИ

Як і всі органи людини, шкіра голови з роками старіє, хоча цей процес і непомітний завдяки наявності волосся, яке приховують стан шкіри голови протягом усього життя людини. Варто відзначити, що профілі старіння шкіри голови людини кардинально відрізняються від профілів старіння шкіри на обличчі. Зморшки, птоз, втрата еластичності (в'ялість) - всі ці ознаки старіння шкіри обличчя не властиві шкірі голови. Компанія L'Oréal спільно з R & I і Pr Piérard (Льєзький університет, Бельгія), провели масштабне дослідження, в ході якого проаналізували 650 біопсій шкіри голови чоловіків і жінок європеоїдної раси, різного віку, з алопецією (облисінням) і без.

Імуно-гістологічні маркери виявили радикально різні зміни в старінні шкіри голови в залежності від статі. Так, старіння чоловічої шкіри голови починається набагато раніше, ніж у жінок і має набагато більш виражені ознаки. Незалежно від статі були відзначені наступні вікові зміни шкіри голови: потоншення епідермісу, менш щільні кровоносні судини, менш еластична дерма, характерний еластоз (пов'язаний з впливом сонця).

Було виявлено, що алопеція підсилює вікові зміни шкіри голови, тому людям, які страждають від випадіння волосся слід більш обережно підходити до вибору засобів для догляду за шкірою голови і волоссям, а також постійно носити головний убір на вулиці в сонячні дні.

Дослідження також довели, що сивина, випадіння волосся і їх витончення з роками пов'язані з віковими структурними змінами шкіри голови.

Щоб уповільнити старіння шкіри голови важливо користуватися спеціальними косметологічними засобами для догляду, а також оберігати шкіру голови від негативних зовнішніх факторів - уникати перебування на сонці без капелюха або кепки, як можна рідше користуватися феном або стайлером, уникати частого фарбування і хім. завивок.

ГОЛОВНА ДУМКА

Шкіра голови також схильна до вікових змін, але при цьому вони мають інший характер, ніж вікові зміни шкіри обличчя. Це важливо враховувати обираючи оптимальні засоби для догяду, фарби для волосся та інші хімічні продукти.

HUB_CONTENT_DHSC_CONTENT_56_THE_AGEING_SCALP.jpg