Доброго дня!  Основна інформація про файли cookie нашого сайту. Дізнайтеся більше  тут.

Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies для поліпшення вашого користувацького досвіду.

Закрити

OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити
Previous

КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ШКІРИ ГОЛОВИ

Previous

КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ШКІРИ ГОЛОВИ

Як і будь-яка інший ділянка шкіри, шкіра голови часом стикається з різними захворюваннями, які в більшості випадків вимагають суворого дерматологічного контролю і лікування. Більш того, наслідки цілого ряду захворювань відображаються на шкірі голови.
Інфекції шкіри голови (бактеріальні, грибкові), аутоімунні і запальні захворювання (псоріаз, червоний вовчак), доброякісні форми раку шкіри і т. д. - це тільки частина найчастіших медичних проблем, які можуть виникнути з шкірою голови. Псоріаз - захворювання шкіри, яке часто проявляється саме на шкірі голови і іноді може бути змішане з важкою формою лупи або себорейним дерматитом. Це захворювання істотно погіршує якість життя пацієнта. Воно не тільки впливає на зовнішній вигляд - червона шкіра голови і великі пластівці лупи виглядають неестетично, а й супроводжується постійним свербіжем.
Окрім того, на ділянках шкіри голови, уражених цим захворюванням, часто з'являється алопеція (яку в медицині називають псориатичною алопецією): спостерігається випадіння волосся на уражених ділянках шкіри голови. Багато батьків стикаються з появою вошей у дітей. Для їх лікування використовуються препарати (ретиноїди, кортикоїди, антралін, антімітотікі, псоралени, УФА, антибактеріальні, протигрибкові засоби), які часто мають побічні ефекти у вигляді почервоніння шкіри голови, а також свербіння. Дерматокосметичні засоби допомагають зменшити дискомфорт і збалансувати мікробіом шкіри голови, тому в разі появи будь-яких подразнень або підвищення чутливості шкіри голови слід змінити звичайний шампунь на спеціальний. Крім того, деякі дівчата відзначають виникнення алергічних реакцій в результаті фарбування волосся. У цьому випадку також доцільно підібрати спеціальну лінійку дерматокосметичних засобів для догляду за чутливою ​​шкіри голови.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ

Косметологічні засоби за своєю природою не спрямовані на лікування захворювань. Але вони можуть істотно полегшити неприємні симптоми, пов'язані з лікуванням тих чи інших хвороб. Правильно підібрані шампунь, бальзам, маска для волосся допомагають зменшити чутливість шкіри і усунути свербіж.

HUB_CONTENT_DHSC_CONTENT_57_SCALP_DISEASES_HELP_FROM_COSMETIC_PRODUCTS.jpg