Доброго дня!  Основна інформація про файли cookie нашого сайту. Дізнайтеся більше  тут.

Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies для поліпшення вашого користувацького досвіду.

Закрити

OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Previous

АГРЕСИВНІ ФАКТОРИ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ШКІРУ ГОЛОВИ

ФАКТОРИ, ЯКІ ПОСТІЙНО ПОДРАЗНЮЮТЬ ШКІРУ ГОЛОВИ

Шкіра голови регулярно піддається негативному впливу агресивних механічних факторів. У той час, коли догляд за шкірою потребує максимально м'якого впливу, масажних рухів і дбайливого ставлення, шкіра голови кожен день піддається негативному впливу механічних пошкоджень та тертя. Жорсткі щітки або гребінці, різкі рухи і перепади температури під час миття шампунем, тертя рушником під час сушіння - все це негативно впливає на чутливу шкіру голови.

Окрім того, жорстка структура волосся (кутикула) при тривалому фрикційному контакті зі шкірою голови руйнує її зовнішні шари, викликаючи подразнення, свербіж і почервоніння.
Регулярні сушки феном і термоукладки підсилюють проблему - шкіра голови пересушується, що призводить до посиленого лущення і свербіння.
У сукупності всі ці фізичні фактори часто викликають дискомфорт у повсякденному житті. Зменшити неприємні відчуття допоможе м'який масаж шкіри голови, а також регулярні зволожуючі і живлючі маски.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ

Для регулярного догляду за волоссям та шкірою голови слід обирати максимально м'які гребінці і щітки, щоб звести до мінімуму механічні пошкодження і запобігти роздратуванням.

БАГАТИЙ МІКРОБІОМ ШКІРИ ГОЛОВИ - ПРИРОДНІЙ ЗАХИСТ

Поверхня шкіри голови людини представляє собою багату і складну мікроекосістему. Вона постійно вкрита потом, шкірним салом, омертвілими клітинами, які «підживлюють» численну і резидентну мікробну флору шкіри голови (бактерії і дріжджі).
Виникнення такого захворювання як лупа - найкраща ілюстрація наслідків порушення балансу мікробіома, який виникає в результаті впливу як внутрішніх, так і зовнішніх чинників. Патогенні мікроорганізми розвиваються швидше, що стимулює прискорення регенерації шкіри голови і огрубіння її зовнішнього шару.

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ

Шкіру голови завжди варто розглядати як унікальну екосистему, на якій постійно відбуваються різні біохімічні, фізіологічні і мікробіологічні реакції. Обираючи косметологічні засоби для догляду та укладання, важливо пам'ятати про важливість збереження балансу мікробіома шкіри голови, щоб запобігти таким негативним наслідкам як свербіж, лущення, подразнення і лупа.

HUB_CONTENT_DHSC_CONTENT_59_THE_SCALP_AGGRESSIONS_BRUN.jpg

Skinconsult

Алгоритм виявлення ознак старіння шкіри

1 хвилина для аналізу Вашої шкіри

Зробіть селфі

Завантажте у Ваш обліковий запис

Отримайте персоналізовану рекомендацію догляду за шкірою

Лінії зневодненняСила Вашої шкіри
Зморшки під очимаПріоритет вашої шкіри
Недостатня пружність шкіри

Дізнатися більше про Скінконсалт

circle1circle2circle3circle4