OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Чому під час менопаузи на обличчі з'являється волосся?

Під час менопаузи рівень жіночих гормонів падає, а рівень чоловічих гормонів, навпаки, зростає. Це спричиняє гормональний дисбаланс в організмі та, як наслідок, ріст небажаного волосся на обличчі. Ось як це відбувається.

Чому під час менопаузи на обличчі з'являється волосся?

Як менопауза впливає на ріст небажаного волосся?

Під час менопаузи відбувається дисбаланс між чоловічими та жіночими гормонами, який посилює ріст волосся на обличчі.

Декілька типів людського волосся виробляються волосяними фолікулами. У жінок різного віку на обличчі воно зазвичай м’яке та непомітне. Але в період перименопаузи та менопаузи це може змінитися.

Волосся може з’являтися над губами, уздовж щелепи та підборіддя. Це відбувається через зниження рівня жіночого гормону – естрогену, проте як рівень чоловічого гормону – тестостерону залишається тим самим. Наднирники також виробляють чоловічі гормони протягом всього життя.

Отже під час менопаузи відбувається  дисбаланс між чоловічими та жіночими гормонами, який посилює ріст волосся на обличчі. Згідно з "British Journal of Dermatology" 39% жінок після менопаузи зазнали надлишкового росту волосся на обличчі, переважно на підборідді.

У другому звіті, опублікованому в "Menopausal Health" у 2009 році, зазначалося, що у групі з 656 жінок віком 50-79 років:
  • у віці 50-59 років 33% жінок мали надлишок волосся на обличчі;
  • у віці 60-69 років – 54% жінок.
Важливо знати, що це досить поширене явище і є люди, які можуть допомогти вам з цим.

39% жінок мають небажане волосся на обличчі

Існують різні варіанти та лікувальні засоби: електроліз, воскова та лазерна депіляції руйнують волосяні фолікули й тим самим допомагають позбутися небажаного волосся, а спеціальні креми сповільнюють його ріст і посилюють ефект від процедур.

Варто запам’ятати:

Ріст волосся на обличчі під час менопаузи – поширене явище, спричинене гормональним дисбалансом в організмі.

Отже, крем, віск, лазер – вибирайте будь-який метод і не переймайтесь надалі!

Популярне

Менопауза: все про вашу шкіру та гормональні зміни

Краса та шкіра

Менопауза: все про вашу шкіру та гормональні зміни

Головна місія Vichy Laboratoires – продовжити дослідження менопаузи, щоб просунути на новий рівень ті знання, які ми вже маємо. Таким чином ми зможемо забезпечити щоденну підтримку жінкам у цей складний період

Читати статтю

Догляд за шкірою під час менопаузи: що є найкращим?

Краса та шкіра

Догляд за шкірою під час менопаузи: що є найкращим?

Для правильного догляду за шкірою під час менопаузи рекомендується використовувати засоби, які допоможуть усунути сухість та покращити щільність шкіри. Також дуже важливими є їжа та спосіб життя. В цій статті ми поділимося з вами найкращими порадами.

Читати статтю

Шкіра під час менопаузи: які гормональні зміни впливають на неї

Краса та шкіра

Шкіра під час менопаузи: які гормональні зміни впливають на неї

Менопауза – неймовірно складний процес, який супроводжується багатьма симптомами з боку внутрішніх органів. А оскільки шкіра – справжній індикатор стану вашого організму, вона першою сигналізує про зміни всередині.

Читати статтю

Як допомогти шкірі під час менопаузи: поради з догляду

Краса та шкіра

Як допомогти шкірі під час менопаузи: поради з догляду

Менопауза – це індивідуальний шлях для кожної жінки, пов'язаний з генами та сімейною спадковістю. Окрім цього, існує також ряд зовнішніх факторів, з якими можна впоратись завдяки правильному догляду за шкірою. Ми тут, щоб допомогти вам зрозуміти, що відбувається та як цьому протистояти.

Читати статтю

go to top