getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Тонік

Комплексний догляд - це очищення, тонізація і зволоження. Крім гелю, пінки або міцелярного розчину для видалення макіяжу, необхідно використовувати очищаючий тонік для обличчя, який усуває залишки косметики, надлишковий жир, заспокоює шкіру, звужує пори. Він м'яко очищає шкіру обличчя і навколо очей, освіжаючи її та готуючи для нанесення інших засобів: крему, сироватки, маски. Vichy створило тоніки для всіх типів шкіри, розуміючи важливість індивідуального підходу до вибору засобу по догляду. Пройдіть експрес діагностику на сайті, щоб визначити свій тип шкіри.

Loading...