getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисний спрей

Для захисту від ультрафіолету й отримання гарної рівної засмаги використовуйте сонцезахисний спрей. Цей засіб має легку консистенцію, швидко поглинається і не залишає на шкірі відчуття жирності  та липкості. Лосьйони та емульсії у вигляді спреїв набагато простіше розподіляти рівномірним шаром. Також, вони витрачаються дуже економно.
Vichy пропонує широкий вибір сонцезахисних спреїв. Вони надійно захистять вас від негативного впливу всіх типів ультрафіолетових променів. Ультралегка зволожуюча формула дозволяє наносити засіб тонким рівним шаром. Збагачені Термальною водою, сонцезахисні спреї підходять для дуже чутливої ​​шкіри.
Важлива характеристика засобів - водостійкість. Сонячні промені проникають навіть у товщу води. Тому шкіра потребує захисту як на березі, так і під час перебування у воді. Стійкий до впливу вологи сонцезахисний спрей від Vichy не втрачає ефективність у воді. Він підходить для тих, хто віддає перевагу активному пляжному відпочинку.

Loading...