Доброго дня!  Основна інформація про файли cookie нашого сайту. Дізнайтеся більше  тут.

Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies для поліпшення вашого користувацького досвіду.

Закрити

OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисний спрей

Для захисту від ультрафіолету й отримання гарної рівної засмаги використовуйте сонцезахисний спрей. Цей засіб має легку консистенцію, швидко поглинається і не залишає на шкірі відчуття жирності  та липкості. Лосьйони та емульсії у вигляді спреїв набагато простіше розподіляти рівномірним шаром. Також, вони витрачаються дуже економно.
Vichy пропонує широкий вибір сонцезахисних спреїв. Вони надійно захистять вас від негативного впливу всіх типів ультрафіолетових променів. Ультралегка зволожуюча формула дозволяє наносити засіб тонким рівним шаром. Збагачені Термальною водою, сонцезахисні спреї підходять для дуже чутливої ​​шкіри.
Важлива характеристика засобів - водостійкість. Сонячні промені проникають навіть у товщу води. Тому шкіра потребує захисту як на березі, так і під час перебування у воді. Стійкий до впливу вологи сонцезахисний спрей від Vichy не втрачає ефективність у воді. Він підходить для тих, хто віддає перевагу активному пляжному відпочинку.

Завантаження...

Skinconsult

Алгоритм виявлення ознак старіння шкіри

1 хвилина для аналізу Вашої шкіри

Зробіть селфі

Завантажте у Ваш обліковий запис

Отримайте персоналізовану рекомендацію догляду за шкірою

Лінії зневодненняСила Вашої шкіри
Зморшки під очимаПріоритет вашої шкіри
Недостатня пружність шкіри

Дізнатися більше про Скінконсалт

circle1circle2circle3circle4