getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисний крем

Під впливом ультрафіолетових променів в організмі людини виробляється вітамін D. Але варто пам'ятати, що УФ-випромінювання може приносити як користь, так і шкоду. Проникаючи у глибокі шари епідермісу, промені руйнують еластинові й колагенові волокна. Це стає причиною фотостаріння шкіри та передчасної появи зморшок. Тому радимо користуватися спеціальною косметикою для засмаги на сонці, яку легко купити в інтернет-магазині.
Сонцезахисні засоби від Vichy забезпечують оптимальний захист від шкідливого впливу всього спектру ультрафіолетових променів. Косметика адаптована до всіх типів шкіри й підходить навіть для чутливої. Термальна вода, яка входить до складу засобів для безпечної засмаги, дарує шкірі усі потрібні мікроелементи й мінерали.
Vichy пропонує широкий вибір сонцезахисних засобів. Крем має щільну текстуру й корисний тим, у кого суха, схильна до лущення шкіра. Молочко та флюїд відрізняються більш легкою текстурою, їх легко розподіляти по шкірі й вони швидко поглинаються. Спреї помітно полегшують нанесення засобів та дозволяють витрачати їх більш економно. А стіки використовують для захисту найбільш виступаючих й чутливих ділянок обличчя: губ, підборіддя, лоба, носа.

Loading...