getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисне молочко

Щоб зберегти красу та молодість, подбайте про придбання сонцезахисного засобу. Для нормальної, комбінованої та жирної шкіри ідеально підходить сонцезахисне молочко. Засіб має дуже легку ніжну текстуру, рівномірно розподіляється по шкірі й швидко поглинається.
Vichy подбав про те, щоб ваше перебування на сонці подарувало вам лише приємні відчуття та залишило на пам'ять гарну засмагу. Сонцезахисне молочко від Vichy призначене для м'якого захисту обличчя та тіла від негативного впливу ультрафіолетових променів. Засіб має ніжну консистенцію, швидко розподіляється й відмінно поглинається, не залишаючи липкої плівки. Аромат - ледь вловимий, легкий та ненав'язливий. Сонцезахисне молочко збагачене Термальною водою. Адаптоване до всіх типів шкіри, навіть до чутливої. Може використовуватися всією сім'єю. Ефективний захист шкіри з гарантією отримання гарної засмаги!

Loading...