getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Після засмаги

Щоб заспокоїти шкіру після сонячних ванн та зняти подразнення від дії ультрафіолетових променів, використовуйте засоби після засмаги. Вони не тільки миттєво знімають неприємні відчуття, але також є відмінною профілактикою передчасного фотостаріння шкіри. В основі засобів - велика кількість зволожуючих компонентів. Вони сприяють відновленню гідроліпідної плівки, що так важливо для нормального функціонування шкіри.
Vichy пропонує молочко після засмаги, збагачене Термальною водою. Це кращий засіб після засмаги, оскільки підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Молочко містить концентровані рослинні ліпіди з потужним активним зволожуючим компонентом, який захищає шкіру від висихання.
Хочете заспокоїти й зволожити шкіру? Застосовуйте засоби після засмаги від Vichy. Особливу увагу приділяйте плечам, спині, колінам й обличчю. Ці ділянки потребують найбільшого догляду після прийому сонячних ванн. Якщо ж шкіра дуже пересушена, наносьте засіб двічі.

Loading...