Доброго дня!  Основна інформація про файли cookie нашого сайту. Дізнайтеся більше  тут.

Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies для поліпшення вашого користувацького досвіду.

Закрити

OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Після засмаги

Щоб заспокоїти шкіру після сонячних ванн та зняти подразнення від дії ультрафіолетових променів, використовуйте засоби після засмаги. Вони не тільки миттєво знімають неприємні відчуття, але також є відмінною профілактикою передчасного фотостаріння шкіри. В основі засобів - велика кількість зволожуючих компонентів. Вони сприяють відновленню гідроліпідної плівки, що так важливо для нормального функціонування шкіри.
Vichy пропонує молочко після засмаги, збагачене Термальною водою. Це кращий засіб після засмаги, оскільки підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Молочко містить концентровані рослинні ліпіди з потужним активним зволожуючим компонентом, який захищає шкіру від висихання.
Хочете заспокоїти й зволожити шкіру? Застосовуйте засоби після засмаги від Vichy. Особливу увагу приділяйте плечам, спині, колінам й обличчю. Ці ділянки потребують найбільшого догляду після прийому сонячних ванн. Якщо ж шкіра дуже пересушена, наносьте засіб двічі.

Завантаження...

Skinconsult

Алгоритм виявлення ознак старіння шкіри

1 хвилина для аналізу Вашої шкіри

Зробіть селфі

Завантажте у Ваш обліковий запис

Отримайте персоналізовану рекомендацію догляду за шкірою

Лінії зневодненняСила Вашої шкіри
Зморшки під очимаПріоритет вашої шкіри
Недостатня пружність шкіри

Дізнатися більше про Скінконсалт

circle1circle2circle3circle4