getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Пудра

Пудра для обличчя відіграє важливу роль у створенні ідеального макіяжу. Вона використовується для забезпечення рівного покриття й фіксації макіяжу. Будь-які недосконалості - зморшки, розширені пори, запалення й почервоніння, вугри, надлишки себуму - можна скорегувати за допомогою хороших пудр для обличчя. Vichy пропонує купити пудру для обличчя, яка дозволить вашій шкірі виглядати бездоганно, приховуючи недоліки. Результат від використання помітний одразу: шкіра стає оксамитовою, матовою, сяючою. Компактна пудра-основа TEINT IDEAL підходить для усіх типів шкіри, адаптована до ваших потреб й може застосовуватися у будь-який час. Завдяки особливим інгредієнтам вона візуально вирівнює й матує шкіру, захищає від негативного впливу ультрафіолету, забезпечує рівний натуральний тон. Пудра для обличчя дуже зручна й легка у використанні. Бездоганний зовнішній вигляд, без недоліків протягом усього дня!

Loading...