getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Очищуючі засоби

Очищення - важлива частина у догляді за обличчям, основа для всіх наступних процедур. Vichy розробило засоби для очищення обличчя, з урахуванням особливостей шкіри. Освіжаючий гель, пінка і інші засоби швидко видаляють забруднення, а шкіра стає гладка і відновлена. При розширених порах, нерівній поверхні шкіри і жирному блиску, додатково використовуйте скраб для обличчя. Він дбайливо відлущує омертвілі клітини і надає шкірі здоровий сяючий вигляд. Правильно підібраний очищуючий засіб для обличчя допоможе шкірі зберегти свіжість і красу надовго.

Loading...