getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Засоби для гоління

Правильно очищена шкіра, хороша бритва та якісний мус для гоління - запорука ефективної й приємної процедури гоління. Якщо ви використовуєте бритву, заздалегідь подбайте про вибір засобів для гоління.
Гель-крем та піна для гоління, створені в Лабораторіях Vichy, роблять гоління більш охайним й забезпечують щоденний захист від порізів та подразнення. Муси для гоління підходять для нормальної, чутливої ​​й проблемної шкіри. Наявність у складі саліцилової кислоти, кальцію й вітаміну С сприяє збереженню гідроліпідної плівки, зменшує тертя, запобігає почервонінню шкіри. Термальна вода Vichy, яка міститься у мусі, багата на рідкі мінерали, що заспокоюють шкіру та підсилюють її захисні функції. Гостре лезо бритви легко ковзає по шкірі, роблячи гоління максимально комфортним та безпечним. Кожний день ваша шкіра захищена й зволожена.

Loading...