getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Демакіяж

Перед сном необхідно дбайливо видаляти макіяж, враховуючи тип шкіри, інакше це може привести до її подразнення, закупорювання пор, виникненню акне і появи передчасних зморшок. Дерматологи і косметологи, що працюють в лабораторіях Vichy, створили засоби для всіх типів шкіри, у тому числі і для чутливої, які допоможуть з легкістю видалити залишки косметики. Вірними союзниками стануть: пінка для вмивання, міцелярне масло або розчин, гель, лосьйон. В результаті, у вас ідеально чиста шкіра, свіжа і сяюча, яка вільно дихає і готова до подальшого зволоження і живлення.

Loading...