getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Гель для душу

Для чоловіків, які хочуть отримати ефективний догляд за шкірою та волоссям, Лабораторії Vichy розробили тонізуючий зволожуючий чоловічий гель для душу. Засоби мають фізіологічний рН, не містять мила, збагачені зволожуючими інгредієнтами, а також вітамінами й мінералами. Вони м'яко очищають тіло й волосся, запобігаючи сухості шкіри. Живлять шкіру та підтримують її ліпідний бар'єрний шар.
Чоловічий гель для душу дарує відчуття свіжості й чистоти, наповнює все тіло енергією. Він перетворює прийом душу на справжнє задоволення. Містить Термальну воду. Підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої. Протестований під офтальмологічним і дерматологічним контролем. Спіньте засіб, нанесіть на тіло й волосся, а потім - змийте. Чоловічий гель для душу від Vichy подарує вам оптимальний комфорт протягом усього дня.

Loading...