getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Гель-бустер

Ніжна шкіра на губах дуже чутлива до зовнішніх впливів. Їй необхідно регулярне зволоження та живлення. Бальзам - ефективний засіб для запобігання тріщин і пошкоджень, який допомагає швидко відновити і пом'якшити шкіру губ. Vichy розробило спеціальний бальзам інтенсивного зволоження і відновлення. Він дозволяє позбутися мікротравм, тріщин і надмірної сухості шкіри, запобігаючи їх появі в майбутньому. З Vichy ваші губи зволожені, м'які, красиві.

Loading...