getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Бальзам після гоління

Процедура гоління у житті кожного чоловіка - одна з найбільш важливих. І щоб цей процес був комфортним та не завдавав шкоди шкірі, потрібно щодня користуватися засобом після гоління для чоловіків. Неправильний вибір бритви, недостатньо гостре лезо, занадто чутлива шкіра - все це здатне стати причинами виникнення подразнення, мікропорізів, лущення й стягнутості шкіри. Гама засобів після гоління для чоловіків, розроблена Лабораторіями Vichy, адаптована до всіх типів шкіри, навіть до найбільш чутливої. Вона створена для чоловіків, які страждають від подразнення й сухості шкіри, викликаних щоденним голінням. Засоби захищають, заспокоюють й зволожують шкіру. Не містять спирту. Регулярне використання засобів після гоління для чоловіків робить шкіру менш чутливою до процесу гоління. Підвищує комфорт після процедури й допомагає зберегти свіжість протягом дня. Ваша шкіра ідеально гладенька та зволожена.

Loading...