getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Чутлива шкіра голови

Засоби для заспокійливого догляду для волосся від Vichy пом'якшують чутливу та роздратовану шкіру голови, забезпечуючи відчуття свіжості та комфорту. У їх складі присутня Термальна вода та комплекс мінералів: залізо, марганець, магній, кальцій та кремній. Гіпоалергенний заспокійливий догляд від Vichy насичує волосся ліпідами, відновлює їх та повертає м'якість і блиск. А тонкий ніжний аромат дарує відчуття легкості.

Loading...