getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Тьмяний колір обличчя

Агресивне навколишнє середовище, неправильний спосіб життя призводять до накопичення токсинів. Якщо у вас тьмяний колір обличчя, розширені пори, виблискує обличчя, це означає, що шкіра потребує очищення від токсинів. Догляд-детокс в умовах сучасного міста є невід'ємною частиною збереження молодості та краси. Vichy розробила спеціальні засоби по детоксикації. Вони глибоко очищують шкіру, усувають себум і виводять токсини, які провокують появу недоліків на обличчі. Догляд-детокс надає можливість поліпшити внутрішній і зовнішній стан шкіри, повернути сяючий колір обличчя. Ваша шкіра відновлюється, отримує належне насичення і зволоження, повертає баланс.

Loading...