OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Тональні засоби для жирної та проблемної шкіри

Основні показники жирності шкіри: розширені пори, блиск в області лоба, щік та носа, почервоніння. Для маскування й одночасного усунення таких недоліків розроблена спеціальна декоративна косметика для жирної шкіри обличчя.
Завдяки засобам для догляду за жирною шкірою від Vichy у вас є можливість приховати жирний блиск й проблемні зони на обличчі. Тональний крем забезпечує ідеальне покриття з одночасною корекцією недоліків. В основі засобів для жирної шкіри - Термальна вода й Цинкодон А, який є активним очищуючим інгредієнтом. Тональна основа підходить для чутливої ​​шкіри. Текстура засобу дуже легка. Тому навіть при нанесенні декількох шарів не виникає ефекту маски. В результаті, ваша шкіра має рівний колір, дихає, залишається матовою й свіжої протягом усього дня. Додатковий захист від ультрафіолету забезпечується завдяки SPF 20+.
Декоративна косметика для жирної шкіри обличчя від Vichy з кожним днем ​​робить шкіру ще більш здоровою й привабливою, усуваючи недоліки.

DERMABLEND

Дермабленд 3D - Корегуючий тональний крем із високою маскуючою здатністю для корекції та вирівнювання поверхні жирної та проблемної шкіри, схильної до акне<br />

DERMABLEND

Дермабленд 3D - Корегуючий тональний крем із високою маскуючою здатністю для корекції та вирівнювання поверхні жирної та проблемної шкіри, схильної до акне

( 57 відгуків )