getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Суха шкіра у чоловіків

Чоловіча шкіра потребує зволоження навіть більше, ніж жіноча. Під час гоління верхні шари шкіри пошкоджуються, що негативно позначається на її стані. Поганий вплив мають і спиртовмісні лосьйони, якими деякі чоловіки користуються щодня. Щоб звести до мінімуму негативні наслідки від гоління та забезпечити шкірі максимальне зволоження, необхідно застосовувати спеціальні косметичні засоби.
Vichy пропонує чоловікам гаму зволожуючих засобів. Незалежно від того, чи потребуєте ви усунення мішків під очима, відновлення здорового кольору обличчя або зняття подразнення після гоління, необхідно обов’язково здійснювати зволожуючий догляд для чоловіків. Засоби від Vichy легко поглинаються й швидко діють. Це ідеальне рішення для потреб чоловічої шкіри, навіть для дуже чутливої. Якщо ваша шкіра проявляє ознаки втоми та зневоднення, вам необхідний зволожуючий догляд для чоловіків. Наносьте крем на обличчя і шию після кожного вмивання й процедури гоління. Ваша шкіра заряджена енергією та зволожена. Зморшки, мішки й темні кола під очима менш помітні, а обличчя випромінює здоров'я.

Loading...