Доброго дня!  Основна інформація про файли cookie нашого сайту. Дізнайтеся більше  тут.

Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies для поліпшення вашого користувацького досвіду.

Закрити

OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Суха шкіра у чоловіків

Чоловіча шкіра потребує зволоження навіть більше, ніж жіноча. Під час гоління верхні шари шкіри пошкоджуються, що негативно позначається на її стані. Поганий вплив мають і спиртовмісні лосьйони, якими деякі чоловіки користуються щодня. Щоб звести до мінімуму негативні наслідки від гоління та забезпечити шкірі максимальне зволоження, необхідно застосовувати спеціальні косметичні засоби.
Vichy пропонує чоловікам гаму зволожуючих засобів. Незалежно від того, чи потребуєте ви усунення мішків під очима, відновлення здорового кольору обличчя або зняття подразнення після гоління, необхідно обов’язково здійснювати зволожуючий догляд для чоловіків. Засоби від Vichy легко поглинаються й швидко діють. Це ідеальне рішення для потреб чоловічої шкіри, навіть для дуже чутливої. Якщо ваша шкіра проявляє ознаки втоми та зневоднення, вам необхідний зволожуючий догляд для чоловіків. Наносьте крем на обличчя і шию після кожного вмивання й процедури гоління. Ваша шкіра заряджена енергією та зволожена. Зморшки, мішки й темні кола під очима менш помітні, а обличчя випромінює здоров'я.

Завантаження...

Skinconsult

Алгоритм виявлення ознак старіння шкіри

1 хвилина для аналізу Вашої шкіри

Зробіть селфі

Завантажте у Ваш обліковий запис

Отримайте персоналізовану рекомендацію догляду за шкірою

Лінії зневодненняСила Вашої шкіри
Зморшки під очимаПріоритет вашої шкіри
Недостатня пружність шкіри

Дізнатися більше про Скінконсалт

circle1circle2circle3circle4