getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисний засіб для тіла

Сонячні ванни дуже корисні для організму, вони насичують його вітаміном D. Але водночас ультрафіолетові промені прискорюють процес старіння та здатні спровокувати сильні опіки. Насолоджуйтеся сонцем без хвилювань та тривог! Захистіть своє тіло від негативного впливу УФ-променів! Спеціально розроблені сонцезахисні засоби для тіла від Vichy містять UVB та UVA-фільтри й забезпечують ефективний фотозахист. Зручний спрей, ніжне молочко, крем та олійка - запропоновані засоби адаптовані до всіх типів шкіри, навіть до чутливої.
Гама сонцезахисних засобів для тіла від Vichy створена з метою підвищення опору вашої шкіри ультрафіолетовим променям, а також для догляду за нею. Засоби прості й зручні у застосуванні, забезпечують максимальний комфорт. У результаті, ваша шкіра надійно захищена, з гарною рівномірною засмагою.

Loading...