getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисний засіб для обличчя

З настанням літа щоранку користуйтеся сонцезахисним засобом для обличчя, навіть якщо ви не плануєте відвідувати у цей день пляж. Використовуйте засіб як базу під макіяж. Це дуже зручно для жінок, які проводять літо у місті. Адже саме у місті шкіра обличчя потребує постійного зволоження та додаткового захисту.
Vichy пропонує гаму сонцезахисних засобів для обличчя, які оберігають всі типи шкіри від дії ультрафіолетових променів. Шкіра обличчя більш чутлива й ніжна, ніж шкіра тіла. Тому запропоновані засоби для обличчя мають більш високий рівень захисту. Кожний продукт від Vichy легко наноситься й швидко поглинається, залишаючи шкіру м'якою, без жирного блиску. Створіть додатковий бар'єр від ультрафіолетових променів з сонцезахисним засобом для обличчя! Ваша шкіра захищена, а ваша засмага - стійка та красива.

Loading...