getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисний засіб для дітей

Дитяча шкіра дуже чутлива до зовнішніх впливів і практично беззахисна перед палючим сонцем. Тому дуже важливо вберегти дитину від шкідливої ​​дії ультрафіолетових променів. Vichy пропонує гаму сонцезахисних засобів для дітей з високим рівнем водостійкості. Молочко, пінка та спрей, збагачені Термальною водою, ефективно захищають ніжну шкіру дитини від негативного впливу сонця, а також зміцнюють і заспокоюють її.
Під час вибору сонцезахисного засобу для дітей враховуйте вік і фототип вашого малюка. Чим молодша дитина та чим світліша її шкіра, тим більш слабким є природний захисний бар'єр. Надзвичайно легкі пінки, молочко та спреї легко наносити на шкіру, вони швидко поглинаються, не залишають липку плівку й економно витрачаються. Сонцезахисні засоби для дітей від Vichy подарують шкірі вашого малюка максимальний захист й принесуть задоволення від застосування.

Loading...