getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Проблемна та жирна шкіра

Погана екологія, стреси, куріння, неправильно підібрані косметичні засоби, несвоєчасне очищення шкіри - все це є причиною надмірного вироблення себума. В результаті - пори забиті, з'являється жирний блиск і певні недоліки: прищі, чорні точки. Щоб усунути вугри і почервоніння, зробити шкіру рівною і матовою, необхідно регулярно використовувати денний і нічний крем для догляду проти недоліків шкіри обличчя. Завдяки постійному догляду від Vichy (денному і нічному), ваша шкіра стане більш свіжою і гладкою, знайде природний баланс, істотно покращиться тон обличчя.

Loading...