getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Лупа

Лупа з'являється найчастіше внаслідок порушення мікробіома шкіри голови. Через це шкіра голови лущиться, з'являється лупа і свербіж. Тому шкірі голови потрібен особливий догляд: волосся слід мити прохолодною водою, сушити холодним повітрям, використовуючи шампуні з нейтральним pH і активними компонентами, спрямованими на боротьбу з лупою. Vichy розробила спеціальну лінійку засобів від лупи DERCOS для сухого і жирного волосся. Після використання відновлюється баланс мікробіома, лупа поступово і надовго зникає, а волосся стає здоровим і живим.

Loading...