getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Зволоження шкіри

Зволоження - головний елемент програми по догляду за будь-яким типом шкіри, навіть жирної. Щодня під дією агресивного середовища шкіра зневоднюється, стає сухою і в'ялою. Своєчасне зволоження дозволяє довше зберегти молодість і красу. Засіб для зволоження шкіри обличчя, нанесений тонким шаром, підтримує водний баланс. Це дає можливість помітно поліпшити стан шкіри.
Спеціальні засоби від Vichy допомагають відновити вміст вологи і захисну функцію епідермісу. Ваша шкіра знов стане гладкою і бархатистою.

Loading...