getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Догляд для гоління

Чоловіча шкіра характеризується великою щільністю. Тим не менш, часте гоління робить її більш уразливою, вона потребує додаткового догляду. Лабораторії Vichy розробили гаму засобів для гоління, яка перешкоджає появі подразнення й почервоніння, а також ефективно пом'якшує шкіру. Засоби роблять процедуру гоління більш комфортною. Піна і гель-крем для гоління призначені для нормальної, проблемної та чутливої ​​шкіри. Леза бритви легко ковзають по шкірі з нанесеним на неї засобом від Vichy, забезпечуючи м'яке гоління без порізів та подразнення. Наступний етап - використання бальзаму, який заспокоює й зволожує шкіру, запобігає її стягнутості.
Засіб для гоління від Vichy створено, щоб захистити шкіру від негативного впливу бритви. З кожним днем ​​гоління стає більш легким та приємним, без негативних наслідків для вашої шкіри.

Loading...