getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Для шкіри з віковими змінами

Тональна основа завжди повинна обиратися залежно від віку жінки та її типу шкіри. Для зрілої шкіри радимо використовувати декоративну косметику проти зморшок. В її основі - унікальна технологія, що сприяє ефекту ліфтингу й усуненню зморшок. Додаткова профілактика старіння шкіри забезпечується завдяки наявності сонцезахисного фільтру (SPF).
Vichy пропонує тональні засоби від зморшок на обличчі. Тональний флюїд з ліфтинг-ефектом розроблений спеціально для жінок, які перебувають у пошуку косметики з антивіковими властивостями. Формула збагачена Термальною водою й коллагеном. Такий тональний засіб рятує від зморшок навколо очей та в інших зонах, робить шкіру рівною, сяючою, дозволяє їй дихати. Ефект ліфтингу зберігається протягом усього дня, колір обличчя вирівнюється. З косметикою проти зморшок шкіра виглядає свіжою, молодою та красивою.

Loading...