Доброго дня!  Основна інформація про файли cookie нашого сайту. Дізнайтеся більше  тут.

Продовжуючи переглядати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookies для поліпшення вашого користувацького досвіду.

Закрити

OK

OK Відмінити

Дякуємо!

Закрити

Для сухої шкіри

Лущення, постійне відчуття стягнутості, миттєва реакція на погодні умови (мороз, вітер, пекуче сонце) - все це ознаки сухої шкіри. Догляд за нею полягає у постійному зволоженні й живленні. Організм повинен отримувати достатню кількість вітамінів А, Е, С, F, D. У теплу пору року суху шкіру слід зволожувати за допомогою засобів, у складі яких є термальна вода. А взимку, щоб захистити обличчя від холодного повітря, важливо завжди використовувати тональний крем.
Експерти Vichy знають, що суха шкіра повинна бути зволожена й захищена від зовнішніх негативних факторів у будь-яку пору року. Тому в Лабораторіях була розроблена косметика для сухої шкіри обличчя. Використовуйте рідкі тональні засоби для сухої шкіри або пудру від Vichy на ваш розсуд, щоб надати обличчю бездоганний колір. Ваша шкіра отримає належне живлення, турботу й захист, а обличчя буде залишатися свіжим й сяючим протягом усього дня.

Завантаження...

Skinconsult

Алгоритм виявлення ознак старіння шкіри

1 хвилина для аналізу Вашої шкіри

Зробіть селфі

Завантажте у Ваш обліковий запис

Отримайте персоналізовану рекомендацію догляду за шкірою

Лінії зневодненняСила Вашої шкіри
Зморшки під очимаПріоритет вашої шкіри
Недостатня пружність шкіри

Дізнатися більше про Скінконсалт

circle1circle2circle3circle4