getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Для сухої шкіри

Лущення, постійне відчуття стягнутості, миттєва реакція на погодні умови (мороз, вітер, пекуче сонце) - все це ознаки сухої шкіри. Догляд за нею полягає у постійному зволоженні й живленні. Організм повинен отримувати достатню кількість вітамінів А, Е, С, F, D. У теплу пору року суху шкіру слід зволожувати за допомогою засобів, у складі яких є термальна вода. А взимку, щоб захистити обличчя від холодного повітря, важливо завжди використовувати тональний крем.
Експерти Vichy знають, що суха шкіра повинна бути зволожена й захищена від зовнішніх негативних факторів у будь-яку пору року. Тому в Лабораторіях була розроблена косметика для сухої шкіри обличчя. Використовуйте рідкі тональні засоби для сухої шкіри або пудру від Vichy на ваш розсуд, щоб надати обличчю бездоганний колір. Ваша шкіра отримає належне живлення, турботу й захист, а обличчя буде залишатися свіжим й сяючим протягом усього дня.

Loading...