getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Для жирної шкіри, схильної до недоліків

Основні показники жирності шкіри: розширені пори, блиск в області лоба, щік та носа, почервоніння. Для маскування й одночасного усунення таких недоліків розроблена спеціальна декоративна косметика для жирної шкіри обличчя.
Завдяки засобам для догляду за жирною шкірою від Vichy у вас є можливість приховати жирний блиск й проблемні зони на обличчі. Тональний крем забезпечує ідеальне покриття з одночасною корекцією недоліків. В основі засобів для жирної шкіри - Термальна вода й Цинкодон А, який є активним очищуючим інгредієнтом. Тональна основа підходить для чутливої ​​шкіри. Текстура засобу дуже легка. Тому навіть при нанесенні декількох шарів не виникає ефекту маски. В результаті, ваша шкіра має рівний колір, дихає, залишається матовою й свіжої протягом усього дня. Додатковий захист від ультрафіолету забезпечується завдяки SPF 20+.
Декоративна косметика для жирної шкіри обличчя від Vichy з кожним днем ​​робить шкіру ще більш здоровою й привабливою, усуваючи недоліки.

Loading...