• РУССКИЙ
  • research
  • Points de vente
  • newsletter
  • РЕЄСТРАЦІЯ

Маска для обличчя

Маска для обличчя займає важливе місце у догляді за шкірою. Її завдання - швидке вирішення проблеми (наприклад, зволоження або усунення видимих ​​недоліків).
Існує багато різновидів масок для обличчя. Для відновлення в'янучої шкіри або для шкіри з ознаками втоми радимо застосовувати маску для інтенсивного зволоження. Вона повертає шкірі еластичність, пружність та свіжість. А якщо шкіра, навпаки, схильна до жирності й висипань, варто віддати перевагу масці, яка усуває надмірний блиск, очищає й звужує пори.
Висока концентрація діючих компонентів дозволяє користуватися обраною маскою всього один-два рази на тиждень. Нанесіть засіб на обличчя, уникаючи області навколо очей. Дуже скоро ви побачите, як ваша шкіра відновлюється, стає свіжою, без видимих ​​недоліків.
Варто пам'ятати, що маска для обличчя не є альтернативою щоденному догляду. Це ефективний засіб, який використовується лише як доповнення до вашого крему. Збагачені активними інгредієнтами, маски для обличчя від Vichy зміцнюють і відновлюють шкіру, повертаючи їй природну красу й сяйво.

Боротьба з недоліками

NORMADERM+

Експерт з догляду за проблемною шкірою. Здоровий вигляд шкіри вже за 7 днів*.

Очищення, догляд та макіяж, повна гама для вирішення 6 проблем схильної до акне шкіри дорослих: запальні елементи, почервоніння, розширені пори, надмірний блиск, тьмяний колір обличчя і рубці. (* Самостійна оцінка 129 жінок)

Зволоження

AQUALIA THERMAL+

Зволожуючий догляд для чутливої шкіри.

Зволоження шкіри протягом 48 годин. Без парабенів. Містить термальну воду Vichy, що  зміцнює шкіру та відновлює її природню красу.