SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 0

Тиждень

4

ЯК КОРЕГУВАТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ?

SKINCONSULTAI CoachingVichy laboratoires

Тиждень 4

Vichy laboratoiresSKINCONSULTAI Coaching

ЯК КОРЕГУВАТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ?

WELCOME ЛАСКАВО ПРОСИМО
НА 4-Й ТИЖДЕНЬ

ЯК ВИ СЬОГОДНІ? ГОТОВІ РОЗПОЧАТИ НАШ ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ?

ОСЬ НАШІ 3 ЦІЛІ НА ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ:

  • ЗРОЗУМІТИ, ЩО ТАКЕ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ
  • ЗНАЙТИ ЧАС ДЛЯ СЕБЕ ВПРОДОВЖ ТИЖНЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ
  • ДІЗНАТИСЯ, ЯК ПОСИЛИТИ ПРИРОДНЕ СЯЯННЯ І ВИРІВНЯТИ ТОН ШКІРИ
Дивитися відео

ЩО ТАКЕ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ І ЯК УНИКАТИ ЇХ?

ШКІРА ТА ЕКСПОЗОМ - Навколишнє середовище, спосіб життя та гормональні зміни.

Канадська дерматологиня, докторка Дженніфер Бікер спеціалізується на медичній дерматології, раку шкіри, а також на косметичній дерматології.

Дізнайтеся, як гормональні зміни впливають на шкіру після менопаузи та як корегувати пігментні плями.

ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ З NEOVADIOL

РІШЕННЯ VICHY

Для задоволення конкретних потреб шкіри в період постменопаузи лабораторії Vichy створили протокол догляду за шкірою із сироваткою і кремами для застосування в період постменопаузи NEOVADIOL POST-MENOPAUSE. 

Клінічно оцінений дерматологами, його ефективність була перевірена на жінках із чутливою шкірою, які переживають період постменопаузи.

Тиждень 4.
РОБІТЬ КОРЕКЦІЮ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ
ІЗ ЩОДЕННИМ КРЕМОМ UV AGE DAILY

Фредерік Лабату
Керівник лабораторій Vichy 

Читати більше

КОРИГУЙТЕ ЗМЕНШЕННЯ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ З СИРОВОТКОЮ LIFTACTIV SPECIALIST В3 ТА СОНЦЕЗАХИСНИМ ФЛЮЇДОМ CAPITAL SOLEIL UV AGE

Під час менопаузи хронологічне старіння, ультрафіолетове випромінювання та гормональні коливання змінюють антиоксидантний захист шкіри. Пігментні плями стають більш помітними.

СИРОВАТКА LIFTACTIV SPECIALIST В3

Для корекції пігментних плям наносьте сироватку LIFTACTIV SPECIALIST В3 проти пігментних плям та зморшок вранці та ввечері перед кремом. Перед використанням добре збовтати. Формула сироватки збагачена ніацинамідом,  комплексом АНА кислот (гліколева кислота, HEPES, UREA), вітаміном C  та пептидами. 

  • -22 % Пігментні плями (1)

(1) Інструментальний тест — зменшення розміру темних плям — 41 жінка через 2 місяці використанняs

CAPITAL SOLEIL UV AGE DAILY SPF 50+

Щоб запобігти їх появі, використовуйте щоденний захист від сонця UVA та UVB.

Понад 80 % ознак старіння шкіри викликані щоденним ультрафіолетовим випромінюванням і забрудненням(2). CAPITAL SOLEIL UV AGE DAILY — це пречудовий крем для обличчя з високим рівнем захисту SPF50+ із водно-флюїдною текстурою, яка допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу УФ-випромінювання та забруднень, а також впливає на наявні ознаки фотостаріння.

Це — важливий останній необхідний крок у вашій щоденній рутині догляду за шкірою протягом усього року. Легка повітропроникна текстура в поєднанні з передовою технологією захисту від сонця забезпечує рівномірне невидиме покриття, яке не залишає білих слідів або відчуття липкості.

(2) Flament, F. et al. (2013) Effect of the sun on visible clinical signs of ageing in Caucasian skin. Clinical, cosmetic and invest. dermatology. 6: 221 - 232.

ФРЕДЕРІК ЛАБАТУ

КЕРІВНИК ЛАБОРАТОРІЙ VICHY

“ЗУПИНИМОСЯ НА СИРОВАТЦІ LIFTACTIV SPECIALIST В3. ЇЇ ФОРМУЛА ЗБАГАЧЕНА НІАЦИНАМІДОМ,  КОМПЛЕКСОМ АНА КИСЛОТ (ГЛІКОЛЕВА КИСЛОТА, HEPES, UREA), ВІТАМІНОМ C ТА ПЕПТИДАМИ”

REPLENISH, REDUCE SAGGINESS, NOURISH

1

Антивіковий крем для зменшення глибоких зморшок і відновлення рівня ліпідів в шкірі

NEOVADIOL
Антивіковий крем для зменшення глибоких зморшок і відновлення рівня ліпідів в шкірі

Детальніше

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ: ПРИДІЛІТЬ ХВИЛИНКУ СОБІ І РОЗСЛАБТЕСЯ

На обличчі налічується 57 м’язів, які потрібно стимулювати або розслабляти. Інструкторка з ритуалу догляду за шкірою обличчя, Аурелія дель Соль, поєднує дихальні вправи, масаж і точковий масаж для красивої шкіри день за днем.
Це — ваш момент, насолоджуйтесь ним!

Сядьте у зручну позу. Вдихніть. Видихніть. І повторюйте за інструкторкою!

ПРИХОВАТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ ЗА ДОПОМОГОЮ МАКІЯЖУ

ПОСІБНИК З МАКІЯЖУ

Ваша шкіра змінюється, і вам потрібно змінювати свою рутинну процедуру макіяжу відповідно до нових потреб шкіри! Дізнайтеся, як мати рівний тон шкіри з природним сяянням завдяки 5-хвилинній щоденній процедурі.

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

ЦІЛІСНА ОЗДОРОВЧА ПРАКТИКА

Протягом усього цього періоду ваше тіло зазнає безлічі біологічних і клінічних змін. Розуміння та визначення цих механізмів якомога раніше допомагає запобігти незручностям, які вони спричиняють, а також правильно підготувати своє тіло до наступних років.

3 хв
читання

ТИЖДЕНЬ 4.
ЯК УНИКНУТИ СТРЕСУ І ТРИВОЖНОСТІ

Доктор Тьєррі Гааґ,
Гінеколог

Читати більше

ЯК УНИКНУТИ СТРЕСУ ТА ТРИВОЖНОСТІ

Незважаючи на те, що деякі люди можуть відчувати зміни настрою через гормональні зміни, переважна більшість із вас відчуватиме стрес і тривожність під час менопаузи. На це є багато причин, але оскільки стрес має значний вплив на ваше здоров’я, якщо він постійний, до нього варто ставитися лише як до ще одного прояву менопаузи. Ось кілька порад, як покращити ваш психологічний добробут під час цього природного етапу вашого життя.

Знову ж таки, зниження рівню естрогену може безпосередньо вплинути на ваш настрій. У деяких випадках менопауза може призвести до гіпертиреозу, який, як ми знаємо, сильно впливає на тривожність. Але частіше причиною стресу є порушення сну. Іноді посилені припливами, проблеми зі сном, якщо їх вчасно врегулювати, можуть бути основною причиною вашого стресу.

Розвивайте здорові звички

Менопауза — це чудова можливість переглянути свої цілі щодо здоров’я та знову відкрити для себе переваги здорового харчування. Різноманітне та пропорційне споживання здорової їжі допоможе вашому організму адаптуватися до змін, з якими він стикається. Це захистить вашу серцево-судинну систему, а також допоможе зменшити припливи та проблеми зі сном.

За кілька годин до сну постарайтеся припинити вживання будь-якої рідини, особливо кофеїну та алкоголю. Уникайте фізичних вправ увечері і замість того, щоб проводити час перед екранами смартфонів і планшетів, спробуйте заплющити очі та медитувати.

Однак тривога не обов'язково пов'язана з гормональними змінами. Ми знаємо, що перехід до менопаузи часто збігається зі змінами в житті. Діти-підлітки, яких потрібно виховувати, або діти, які покидають дім, батьки літнього віку, зміна кар’єри чи непорозуміння з партнером супроводжуються збільшенням ваги, зморшками та проблемами з волоссям або втратою лібідо. Усвідомлювати власне старіння, переживаючи серйозні життєві зміни — виклики, з якими, звісно, не легко впоратися.

Почніть розмову

Загалом, найкращий спосіб запобігти будь-якій втраті впевненості та ізоляції — це оточити себе людьми. Можливість поговорити про це зі своїм лікарем, друзями чи партнером є необхідною умовою, щоб повернути життя у звичне для вас русло. Витративши час, щоб зрозуміти, що з вами відбувається, ви зможете навчити себе та своє оточення. Тоді ви зрозумієте, що це не що інше, як природний етап у житті жінки, який приходить разом із багатьма новими перспективами.

ДОКТОР ТЬЄРРІ ГААҐ

ГІНЕКОЛОГ, VICHY SPA

“ОСКІЛЬКИ СТРЕС МАЄ ЗНАЧНИЙ ВПЛИВ НА ВАШЕ ЗДОРОВ’Я, ЯКЩО ВІН ПОСТІЙНИЙ, ДО НЬОГО ВАРТО СТАВИТИСЯ ЯК ДО ЩЕ ОДНОГО ПРОЯВУ.“

Welcome to your program

This is your first week (of 4).
Let’s start with… some contents, if you don’t mind.