SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 0

Тиждень

2

ЯК ВІДНОВИТИ ВТРАТУ ЛІПІДІВ?

SKINCONSULTAI CoachingVichy laboratoires

Тиждень 2

Vichy laboratoiresSKINCONSULTAI Coaching

ЯК ВІДНОВИТИ ВТРАТУ ЛІПІДІВ?

ЛАСКАВО ПРОСИМО
НА 2-Й ТИЖДЕНЬ

РАДІ ПОВЕРНУТИСЯ! МИ СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО ВИ ЧУДОВО ПРОВЕЛИ ТИЖДЕНЬ. МОЖЛИВО, ВИ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ НОВІ ЗВИЧКИ У СВІЙ РОЗПОРЯДОК ДНЯ? ЧИ ВИ ПОМІТИЛИ ВЖЕ ХАЙ І НЕВЕЛИКІ ЗМІНИ?

ОСЬ НАШІ 3 ЦІЛІ НА ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ:

 • ЗРОЗУМІТИ, ЧОМУ ШКІРА СТАЄ СУХІШОЮ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ
 • ІНТЕГРУВАТИ ЛЕГКІ ВПРАВИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ТРИЧІ НА ТИЖДЕНЬ
 • ВИБРАТИ АДАПТОВАНУ ДІЄТУ.
Дивитися відео

ЧОМУ ШКІРА СТАЄ СУХІШОЮ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ?

ШКІРА ТА ЕКСПОЗОМ - Навколишнє середовище, спосіб життя та гормональні зміни.

Канадська дерматологиня, докторка Дженніфер Бікер спеціалізується на медичній дерматології, раку шкіри, а також на косметичній дерматології.

Дізнайтеся, як гормональні зміни впливають на шкіру в період менопаузи та як захищати шкіру щодня.

ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ З NEOVADIOL

РІШЕННЯ VICHY

Для задоволення конкретних потреб шкіри в період менопаузи лабораторії Vichy створили протоколи догляду за шкірою із сироваткою і кремами для застосування в період постменопаузи NEOVADIOL POST-MENOPAUSE. Клінічно оцінений дерматологами, його ефективність була перевірена на жінках із чутливою шкірою, які переживають період постменопаузи.

ТИЖДЕНЬ 2.
ДЕННИЙ І НІЧНИЙ КРЕМИ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ
У ПЕРІОД
ПОСТМЕНОПАУЗИ

Фредерік Лабату
Керівник лабораторій Vichy 

Читати більше

ДЕННИЙ  КРЕМ NEOVADIOL У ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

Протягом 30 років Vichy бере участь у дослідженнях менопаузи та шкіри, ставши піонером у сфері догляду за шкірою під час менопаузи.

Щоб відновити втрату ліпідів, наш протокол догляду за шкірою після менопаузи складається з Омега 3-6-9, які глибоко живлять вашу шкіру.

Наносьте крем NEOVADIOL для застосування в період постменопаузи.

Кожна формула містить поєднання Proxylane та екстракту касії, щоб компенсувати видимий вплив гормональних змін на шкіру, та збагачена антиоксидантним ніацинамідом (вітамін В3) і вітамінами Cg-E, а також живильними Омега 3-6-9.

 • АНТИВІКОВИЙ КРЕМ КРЕМ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ РІВНЯ ЛІПІДІВ NEOVADIOL
  Живильний денний крем для підтягнення контурів +25 % (1) і зменшення глибоких зморщок +17 % (1)
 • НЕОВАДІОЛ, АНТИВІКОВИЙ КРЕМ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ГЛИБОКИХ ЗМОРШОК І ВІДНОВЛЕННЯ РІВНЯ ЛІПІДІВ В ШКІРІ

(1)Клінічна оцінка, 52 жінки віком 54-65 років після 3 місяців використання денного крему Neovadiol у період постменопаузи, (2)Клінічна оцінка, 52 жінки через 1 місяць після використання нічного крему Neovadiol у період постменопаузи

ФРЕДЕРІК ЛАБАТУ

КЕРІВНИК ЛАБОРАТОРІЙ VICHY

“ЗВЕРНІМО УВАГУ НА ДЕННИЙ І НІЧНИЙ КРЕМИ NEOVADIOL ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ . ФОРМУЛИ ЗБАГАЧЕНІ ЖИВИЛЬНИМИ ОМЕГА 3-6-9.”

REPLENISH, REDUCE SAGGINESS, NOURISH

1

Антивіковий крем для зменшення глибоких зморшок і відновлення рівня ліпідів в шкірі

NEOVADIOL
Антивіковий крем для зменшення глибоких зморшок і відновлення рівня ліпідів в шкірі

Детальніше

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ЖИВЛЕННЯ ШКІРИ

На обличчі налічується 57 м’язів, які потрібно стимулювати або розслабляти. Інструкторка з ритуалу догляду за шкірою обличчя, Аурелія дель Соль, поєднує дихальні вправи, масаж і точковий масаж для красивої шкіри день за днем.
Це — ваш момент, насолоджуйтесь ним!

Сядьте у зручну позу. Вдихніть. Видихніть. І повторюйте за інструкторкою!

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

ЦІЛІСНА ОЗДОРОВЧА ПРАКТИКА

Протягом усього цього періоду ваше тіло зазнає безлічі біологічних і клінічних змін. Розуміння та визначення цих механізмів якомога раніше допомагає запобігти незручностям, які вони спричиняють, а також правильно підготувати своє тіло до наступних років.

3 хв
читання

ТИЖДЕНЬ 2.
ОБИРАЙТЕ
АДАПТОВАНУ ДІЄТУ
У ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

Вероніка Ді Нардо
Дієтологиня

Читати більше

АДАПТОВАНА ДІЄТА В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

ЩО ТАКЕ ПОСТМЕНОПАУЗА?

Зміни, які спостерігаються перед менопаузою, тепер відрізнятимуться за ступенем вираженості, інтенсивності або частоти, і їх потрібно очікувати протягом набагато тривалішого періоду часу. На щастя, дотримання відповідної дієти запобігатиме збільшенню ваги та зменшенню м’язової маси, а також довгостроковим наслідкам, як-от втрата щільності кісткової тканини та серцеві захворювання.

НАВІЩО ПОТРІБНА АДАПТОВАНА ДІЄТА ПІД ЧАС ПОСТМЕНОПАУЗИ?

Під час постменопаузи організм по-іншому використовує енергію, і, оскільки ми всі різні, наше тіло по-своєму реагує на наслідки менопаузи. Але почнемо з універсальних порад, які підходять кожному з нас, щоб уникнути небажаного набирання ваги.

 • Споживайте здорову та органічну їжу під час кожного прийому:
  • Намагайтеся з'їдати не менше 5 порцій фруктів і овочів.
  • Нам відомо, що вітаміни C, D, K, а також кальцій, які містяться переважно в рибі, фруктах та овочах, рекомендовані для правильної підтримки здоров'я кісток.
 • Уникайте алкоголю та кофеїну та вибирайте продукти з низьким вмістом цукру, насичених жирів і натрію.
 • Нехай вода стане вашим найкращим союзником — випивайте принаймні 1,5 л на день.
 • Щодня займайтеся фізичними вправами.

Прийнявши ці звички, ви зможете досягти здорової ваги. Це також найкращий спосіб різко знизити підвищений ризик серцевих захворювань і втрати кісткової маси під час постменопаузи. Зниження рівню естрогену збільшує резорбцію кісткової тканини та знижує всмоктування кальцію. Ви можете легко запобігти втраті кісткової маси та наслідкам остеопорозу, задовольняючи щоденні потреби в кальції та вітаміні D. Молочні продукти, такі як молоко, йогурт і сир, а також збагачені соки, зелені листові овочі та рибні консерви стануть вашим найкращим союзником. Лігнани, як-от насіння льону, броколі або горіхи кеш'ю, також зменшать швидку втрату кісткової маси в перші роки після менопаузи.

Й останнє, але не менш важливе — бути фізично активною у своєму повсякденному житті.

По-перше, це допомагає підтримувати здорову вагу і, у такий спосіб, знижує ризик серцевих захворювань. По-друге, це зберігає ваші кістки міцними, і по-третє, це допомагає вам почуватися добре.

ЯК ПІДВИЩИТИ ЖИВЛЕННЯ ШКІРИ ЗА ДОПОМОГОЮ ОМЕГА-3?

Сучасна західна дієта передбачає збільшене споживання Омега-6. Але Омега-6 має бути добре збалансованим з Омега-3, щоб обидва ліпіди могли повною мірою проявити свої переваги на вашій шкірі.

Омега-3, тісно пов’язана з функцією епідермального бар’єру шкіри, зі структурою мембрани, з балансом внутрішнього середовища та з відновленням пошкоджень, захистить вас від сухості, запалення, свербіння шкіри або негативного впливу сонячних променів.

Ви можете знайти необхідну щоденну дозу 500 мг Омега-3 здебільшого в жирній рибі, лососі, яйцях або рибних консервах. Якщо ви — вегетаріанка, ви знайдете їх у насінні льону, насінні чіа, соєвих бобах або волоських горіхах.

Зауважте, що Омега-3 не тільки допоможе вам боротися зі старінням шкіри, але й знизить ризики серцево-судинних захворювань, а також ішемічної хвороби серця.

ВЕРОНІКА ДІ НАРДО

ДІЄТОЛОГИНЯ

“У ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ ДОТРИМАННЯ ВІДПОВІДНОЇ ДІЄТИ ДАСТЬ ВАМ МОЖЛИВІСТЬ УПЕВНЕНО УВІЙТИ В ЦЕЙ ЕТАП ЖИТТЯ.”

Welcome to your program

This is your first week (of 4).
Let’s start with… some contents, if you don’t mind.