SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 0

Тиждень

1

УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПОСТМЕНОПАУЗУ

SKINCONSULTAI CoachingVichy laboratoires

Тиждень 1

Vichy laboratoiresSKINCONSULTAI Coaching

УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПОСТМЕНОПАУЗУ

Ласкаво просимо до вашої програми Menocoach

ВІТАЮ! СКОРО ВИ РОЗПОЧНЕТЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ПРО ПОСТМЕНОПАУЗУ MENOCOACH

ДЛЯ ПЕРШОГО ТИЖНЯ ПОЧНІМО ІЗ ЦІЛЕЙ:

 • ЗРОЗУМІТИ, ЩО ТАКЕ ПОСТМЕНОПАУЗА
 • ЗМІНИТИ СВІЙ ЩОДЕННИЙ ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ
 • СПРОБУВАТИ ТРИЧІ ПРОВЕСТИ ПРОЦЕДУРУ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ, ЩОБ ПОКРАЩИТИ СТАН ШКІРИ
Дивитися відео

ЩО ТАКЕ
ПОСТМЕНОПАУЗА?

ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я

Членка правління Міжнародного товариства з менопаузи (IMS), докторка Марла Шапіро — медична працівниця, яка приділяє особливу увагу жіночому здоров'ю.

Дізнайтеся більше про прояви постменопаузи та про те, як вони впливають на ваше тіло та розум.

ЯК ВПЛИВАЮТЬ ГОРМОНАЛЬНІ ЗМІНИ НА ВАШУ ШКІРУ?

ШКІРА ТА ЕКСПОЗОМ - Навколишнє середовище, спосіб життя та гормональні зміни.

Канадська дерматологиня, докторка Дженніфер Бікер спеціалізується на медичній дерматології, раку шкіри, а також на косметичній дерматології.

Дізнайтеся, як гормональні зміни впливають на шкіру в період постменопаузи та як захищати шкіру щодня.

ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ З NEOVADIOL

РІШЕННЯ VICHY

Для задоволення конкретних потреб шкіри в період менопаузи лабораторії Vichy створили протоколи догляду за шкірою із сироваткою і кремами для застосування в період постменопаузи NEOVADIOL POST-MENOPAUSE. Клінічно оцінений дерматологами, його ефективність була перевірена на жінках із чутливою шкірою, які переживають період постменопаузи.

ТИЖДЕНЬ 1.
МІЙ ПРОТОКОЛ
ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ
У ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

Фредерік Лабату
Керівник лабораторій Vichy 

Читати більше

МІЙ ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

Формули NEOVADIOL збагачені потужною сумішшю дерматологічно активних речовин, які відповідають потребам вашої шкіри після менопаузи.

Щоб компенсувати видимі ознаки старіння, спричинені коливаннями рівню естрогену та кортизолу під час менопаузи, формули сироватки та крему NEOVADIOL поєднують потужний дует екстракту касії та проксилану рослинного походження, які, як відомо, відновлюють щільність шкіри і підтягують її.

Щоб відновити втрату ліпідів, наш протокол догляду за шкірою в період постменопаузи складається з Омега 3-6-9, щоб глибоко живити вашу шкіру.

КРОК 1 - ОЧИЩЕННЯ

ОЧИЩУВАЛЬНЕ МОЛОЧКО VICHY PUERTÉ THERMALE 3-IN-1

Воно очищає від забруднень і прибирає часточки бруду, знімає макіяж з обличчя та очей, тонізує та надає шкірі відчуття комфорту без ефекту сухості.

КРОК 2 - ПІДГОТОВКА

СИРОВАТКА LIFTACTIV SPECIALIST В3

Реактивує 5 механізмів шкіри: щільність шкіри, пігментні плями, зморшки, сяяння, сухість.

 1. -13 % в'ялості(1)
 2. -22 % пігментних плям(2)
 3. +61 % ліпідів епідермальної поверхні(3)
 4. -12 % зморщок(4)
 5. +14 % сяяння(1)

КРОК 3 - ЗБЕРЕЖЕННЯ ЩОДЕННОГО ЗВОЛОЖЕННЯ ТА ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ЕФЕКТ

НЕОВАДІОЛ, АНТИВІКОВИЙ КРЕМ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ГЛИБОКИХ ЗМОРШОК І ВІДНОВЛЕННЯ РІВНЯ ЛІПІДІВ В ШКІРІ

Реактивує механізми шкіри в період менопаузи:

 • -25 % в'ялості (5)
 •  +17 % щільності шкіри (5)
 • -28 % зморщок (5)

КРОК 4 - ЩОДЕННИЙ ЗАХИСТ ВАШОЇ ШКІРИ

CAPITAL SOLEIL UV AGE DAILY SPF50+ — це важливий останній необхідний крок у вашій щоденній рутині догляду за шкірою протягом усього року. Легка повітропроникна текстура в поєднанні з передовою технологією захисту від сонця забезпечує рівномірне невидиме покриття, яке не залишає білих слідів або відчуття липкості.

(1)Клінічна оцінка, 42 жінки через 2 місяці, (2)Інструментальний тест — зменшення розміру темних плям — 41 жінка через 2 місяці, (3)Формула, розроблена з ліпідами для компенсації зменшення шкірного сала під час менопаузи, (4)Клінічна оцінка, 41 жінка через 2 місяці, (5)Клінічна оцінка, 219 жінок через 3 місяці

ФРЕДЕРІК ЛАБАТУ

КЕРІВНИК ЛАБОРАТОРІЙ VICHY

“ЗНАЙДІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ПРОТОКОЛ ІЗ ПРАВИЛЬНИМИ ДЕРМАТОЛОГІЧНИМИ АКТИВНИМИ РЕЧОВИНАМИ, ЩОБ ПОКРАЩИТИ ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ШКІРИ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ”

REPLENISH, REDUCE SAGGINESS, NOURISH

1

Антивіковий крем для зменшення глибоких зморшок і відновлення рівня ліпідів в шкірі

NEOVADIOL
Антивіковий крем для зменшення глибоких зморшок і відновлення рівня ліпідів в шкірі

Детальніше

ЗМІНІТЬ СВОЇ ЗВИЧКИ З НОВИМ РИТУАЛОМ ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ

На обличчі налічується 57 м’язів, які потрібно стимулювати або розслабляти. Інструкторка з ритуалу догляду за шкірою обличчя, Аурелія дель Соль, поєднує дихальні вправи, масаж і точковий масаж для красивої шкіри день за днем.
Це — ваш момент, насолоджуйтесь ним!

Сядьте у зручну позу. Вдихніть. Видихніть. І повторюйте за інструкторкою!

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ

ЦІЛІСНА ОЗДОРОВЧА ПРАКТИКА

Протягом усього цього періоду ваше тіло зазнає безлічі біологічних і клінічних змін. Розуміння та визначення цих механізмів якомога раніше допомагає запобігти незручностям, які вони спричиняють, а також правильно підготувати своє тіло до наступних років.

3 хв
читання

ТИЖДЕНЬ 1.
ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД
ПОСТМЕНОПАУЗИ ЗАВДЯКИ
ЦІЛІСНІЙ ПРАКТИЦІ ДОГЛЯДУ ЗА ЗДОРОВ'ЯМ

Доктор Тьєррі Гааґ,
Гінеколог

Читати більше

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД ПОСТМЕНОПАУЗИ ЗАВДЯКИ ЦІЛІСНІЙ ПРАКТИЦІ ДОГЛЯДУ ЗА ЗДОРОВ'ЯМ

ЩО ТАКЕ ПОСТМЕНОПАУЗА?

Постменопауза — це період часу, який починається через рік після останньої менструації. На цьому етапі яєчники перестали вивільняти яйцеклітини та виробляти більшу частину естрогену.

Прояви менопаузи тепер відрізнятимуться за ступенем тяжкості, інтенсивності та частоти. Для декого з вас вони можуть полегшитися, а для інших вони можуть відчуватися сильніше. Трапляється навіть, що прояви, яких ніколи не було до менопаузи, раптово з'являються під час цієї нової фази, в яку ви входите. Основна відмінність між менопаузою та постменопаузою полягає в тому, що друга триватиме все життя. Тому змін у вашому тілі варто очікувати протягом набагато тривалішого періоду часу. Незалежно від того, чи ви хочете запобігти короткостроковим, середньостроковим чи довготерміновим наслідкам, необхідні ретельні та регулярні консультації з компетентним лікарем, щоб безпечно та впевнено зустріти цей новий етап вашого життя, який є абсолютно природним.

КОРОТКОСТРОКОВІ НАСЛІДКИ

Короткострокові наслідки зазвичай, але не завжди, такі самі, які ви відчували під час менопаузи. Нічна пітливість, припливи, проблеми зі сном або втрата лібідо під час цієї фази є непередбачуваними і час від часу впливатимуть на вас по-різному. У деяких випадках немедикаментозного лікування (здорова дієта, фізичні вправи, трави, відмова від алкоголю та тютюну тощо) може бути недостатньо. У такому випадку розмова з вашим лікарем може підштовхнути вас до вибору замісної гормональної терапії (ЗГТ), яка може бути дуже корисною для декого з вас.

СЕРЕДНЬОСТРОКОВІ НАСЛІДКИ

 • Розподіл жиру

Щоб компенсувати зниження рівню естрогену, що виробляється яєчниками, організм стимулює надниркові залози, які збільшують жирову тканину, з якої виробляється естроген. Ось чому ми часто спостерігаємо розподіл жиру, особливо в ділянках живота та сідниць. Не панікуйте, здорове, різноманітне та пропорційне харчування допоможе вашому тілу адаптуватися до цих змін, і ви відчуєте себе краще та здоровіше.

 • Розлади сечостатевої системи

Зниження рівню естрогену іноді призводить до вульвовагінальної атрофії з такими наслідками, як сухість і дискомфорт у піхві, часті та раптові позиви до сечовипускання, а іноді навіть до стресового нетримання сечі (підтікання сечі під час фізичної активності). Вагінальна флора також може постраждати від цих змін і через це збільшити ризик зараження мікозом, або плоским лишаєм, ризик розвитку вагінозу. На щастя, спеціальні вправи та дерматологічні процедури можуть запобігти всім цим наслідкам. У більшості випадків якісна профілактика та регулярне спостереження дадуть усі необхідні інструменти для цього.

 • Проблеми старіння шкіри

30 % колагену шкіра втрачає протягом перших п'яти років після менопаузи, що безпосередньо вплине на вашу шкіру, волосся та нігті. Однак ви можете підвищити гладкість і зволоженість шкіри, збільшивши споживання продуктів, багатих на вітаміни E, D і Омега-3. Ви також можете якомога більше займатися спортом і побалувати себе косметичними процедурами, які суттєво зменшують ці зміни.

ДОВГОСТРОКОВІ НАСЛІДКИ

 • Проблеми опорно-рухового апарату

Симптоми опорно-рухового апарату, що характеризуються болем у спині, переломами внаслідок незначних травм, зниженням росту та рухливості, є поширеними внаслідок остеопорозу. У наш час остеопорозу легко запобігти. Часті фізичні вправи разом із налагодженим споживанням кальцію та вітаміну D можуть запобігти більшості ризиків. Якщо ж цього недостатньо, існують деякі дуже специфічні методи лікування.

 • Серцево-судинні захворювання

Естроген відіграє вирішальну роль у захисті серця та всієї серцево-судинної системи. Коли рівень естрогену знижується, зростає ризик підвищення артеріального тиску, поганого холестерину та інсульту. Найкращий спосіб запобігти цим ризикам — це здорове харчування, регулярні фізичні вправи та відмова від шкідливих звичок, таких як тютюн і алкоголь.

Для кожного прояву є рішення — фармакологічне або будь-яке інше. А оскільки кожна із вас унікальна, ці рішення повністю залежатимуть від ваших конкретних потреб і бажання. Який би вибір ви не зробили, він має бути індивідуальним — це те, що ви усвідомите завдяки постійним консультаціям і підтримці свого лікаря.

ДОКТОР ТЬЄРРІ ГААҐ

ГІНЕКОЛОГ, VICHY SPA

“ПОСТМЕНОПАУЗА Є ПОСТІЙНИМ ЕТАПОМ. ОТЖЕ, ЗМІНИ У ВАШОМУ ТІЛІ ВАРТО ОЧІКУВАТИ ПРОТЯГОМ НАБАГАТО ТРИВАЛІШОГО ПЕРІОДУ ЧАСУ.”

Welcome to your program

This is your first week (of 4).
Let’s start with… some contents, if you don’t mind.