SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 0

Тиждень

4

ЯК КОРЕГУВАТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ?

SKINCONSULTAI CoachingVichy laboratoires

Тиждень 4

Vichy laboratoiresSKINCONSULTAI Coaching

ЯК КОРЕГУВАТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА 4-Й ТИЖДЕНЬ

ЯК ВИ СЬОГОДНІ? ГОТОВІ РОЗПОЧАТИ НАШ ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ?

ОСЬ НАШІ 3 ЦІЛІ НА ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ:

  • ЗРОЗУМІТИ, ЩО ТАКЕ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ
  • ЗНАЙТИ ЧАС ДЛЯ СЕБЕ ВПРОДОВЖ ТИЖНЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ
  • ДІЗНАТИСЯ, ЯК ПРИХОВАТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ ЗА ДОПОМОГОЮ МАКІЯЖУ
Дивитися відео

ЩО ТАКЕ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ І ЯК ЇХ УНИКАТИ?

ШКІРА ТА ЕКСПОЗОМ - Навколишнє середовище, спосіб життя та гормональні зміни.

Канадська дерматологиня, докторка Дженніфер Бікер спеціалізується на медичній дерматології, раку шкіри, а також на косметичній дерматології.

Дізнайтеся, як гормональні зміни впливають на шкіру в період менопаузи та про способи корегування пігментних плям.

ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ З NEOVADIOL

РІШЕННЯ VICHY

Для задоволення конкретних потреб шкіри в період менопаузи лабораторії Vichy створили протоколи догляду за шкірою із сироваткою і кремами для застосування в період менопаузи NEOVADIOL MENOPAUSE. 

Клінічно оцінений дерматологами, його ефективність була перевірена на жінках із чутливою шкірою, які переживають період менопаузи.

ТИЖДЕНЬ 4.
РОБІТЬ КОРЕКЦІЮ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ ІЗ ЩОДЕННИМ КРЕМОМ UV AGE DAILY

Фредерік Лабату
Керівник лабораторій Vichy 

Читати більше

КОРИГУЙТЕ ЗМЕНШЕННЯ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ З СИРОВОТКОЮ LIFTACTIV SPECIALIST В3 ТА СОНЦЕЗАХИСНИМ ФЛЮЇДОМ CAPITAL SOLEIL UV AGE

Під час менопаузи хронологічне старіння, ультрафіолетове випромінювання та гормональні коливання змінюють антиоксидантний захист шкіри. Пігментні плями стають більш помітними.

СИРОВАТКА LIFTACTIV SPECIALIST В3

Для корекції пігментних плям наносьте сироватку Ліфтактив Спеціаліст, В3 сироватка проти пігментних плям та зморшок вранці та ввечері перед кремом. Перед використанням добре збовтати. Формула сироватки збагачена ніацинамідом,  комплексом АНА кислот (гліколева кислота, HEPES, UREA), вітаміном C  та пептидами. 

  • -22% Пігментні плями (1)

(1) Інструментальний тест — зменшення розміру темних плям — 41 жінка через 2 місяці використання.

CAPITAL SOLEIL UV AGE DAILY SPF 50+

Щоб запобігти їх появі, використовуйте щоденний захист від сонця UVA та UVB.

Понад 80 % ознак старіння шкіри викликані щоденним ультрафіолетовим випромінюванням і забрудненням². CAPITAL SOLEIL UV AGE DAILY — це ефективний крем для обличчя з високим рівнем захисту SPF50+ із водно-флюїдною текстурою, яка допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу УФ-випромінювання та забруднень, а також впливає на наявні ознаки фотостаріння.

Це — важливий останній необхідний крок у вашій щоденній рутині догляду за шкірою протягом усього року. Легка повітропроникна текстура в поєднанні з провідною технологією захисту від сонця забезпечує рівномірне невидиме покриття, яке не залишає білих слідів або відчуття липкості.

(2) Flament, F. et al. (2013) Effect of the sun on visible clinical signs of ageing in Caucasian skin. Clinical, cosmetic and invest. dermatology. 6: 221 - 232.

ФРЕДЕРІК ЛАБАТУ

КЕРІВНИК ЛАБОРАТОРІЙ VICHY

“ЗУПИНИМОСЯ НА СИРОВАТЦІ LIFTACTIV SPECIALIST В3. ЇЇ ФОРМУЛА ЗБАГАЧЕНА НІАЦИНАМІДОМ,  КОМПЛЕКСОМ АНА КИСЛОТ (ГЛІКОЛЕВА КИСЛОТА, HEPES, UREA), ВІТАМІНОМ C ТА ПЕПТИДАМИ”

REDENSIFY, LIFT

1

Денний антивіковий крем для збільшення щільності та пружності шкіри обличчя

NEOVADIOL
Денний антивіковий крем для збільшення щільності та пружності шкіри обличчя

Детальніше

REDENSIFY, REVITALIZE

2

Нічний антивіковий крем з охолоджуючим ефектом для збільшення щільності та відновлення тонусу шкіри обличчя

NEOVADIOL
Нічний антивіковий крем з охолоджуючим ефектом для збільшення щільності та відновлення тонусу шкіри обличчя

Детальніше

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ЯК МОЖЛИВІСТЬ ПРИДІЛИТИ ХВИЛИНКУ СОБІ І РОЗСЛАБИТИСЯ

На обличчі налічується 57 м’язів, які потрібно стимулювати або розслабляти. Інструкторка з ритуалу догляду за шкірою обличчя, Аурелія дель Соль, поєднує дихальні вправи, масаж і точковий масаж для красивої шкіри день за днем.
Це — ваш момент, насолоджуйтесь ним!

Сядьте у зручну позу. Вдихніть. Видихніть. І повторюйте за інструкторкою!

ПРИХОВАТИ ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ ЗА ДОПОМОГОЮ МАКІЯЖУ

ПОСІБНИК ІЗ МАКІЯЖУ

Ваша шкіра змінюється — і вам потрібно змінювати свою рутинну процедуру макіяжу відповідно до нових потреб шкіри! Дізнайтеся, як мати рівний тон шкіри з природним сяянням завдяки 5-хвилинній щоденній процедурі.

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ

ЦІЛІСНИЙ ПІДХІД ДО ЗДОРОВ'Я

Протягом усього цього періоду ваше тіло зазнає безлічі біологічних і клінічних змін. Розуміння та визначення цих механізмів якомога раніше допомагає запобігти незручностям, які вони спричиняють, а також правильно підготувати своє тіло до наступних років.

3 хв
читання

ТИЖДЕНЬ 4.
ЯК УНИКНУТИ СТРЕСУ ТА ТРИВОЖНОСТІ

Доктор Тьєррі Гааґ,
Гінеколог

Читати більше

ЯК УНИКНУТИ СТРЕСУ ТА ТРИВОЖНОСТІ

Попри те, що деякі люди можуть відчувати зміни настрою через гормональні зміни, переважна більшість із вас відчуватиме стрес і тривожність під час менопаузи. На це є багато причин, але оскільки стрес має значний вплив на ваше здоров’я, якщо він постійний, до нього варто ставитися лише як до ще одного прояву менопаузи. Ось кілька порад, як покращити ваш психологічний добробут під час цього природного етапу вашого життя.

Знову ж таки, знижений рівень естрогену може безпосередньо вплинути на ваш настрій. У деяких випадках менопауза може призвести до гіпертиреозу, який, як ми знаємо, сильно впливає на тривожність. Але частіше причиною стресу є порушення сну. Іноді посилені припливами проблеми зі сном, якщо їх вчасно не врегулювати, можуть бути основною причиною вашого стресу.

Розвивайте здорові звички

Менопауза — це чудова можливість переглянути свої цілі щодо здоров’я та знову відкрити для себе переваги здорового харчування. Різноманітне та пропорційне споживання здорової їжі допоможе вашому організму адаптуватися до змін, з якими він стикається. Це захистить вашу серцево-судинну систему, а також допоможе зменшити припливи та проблеми зі сном.

За кілька годин до сну не вживайте рідину, особливо кофеїн та алкоголь. Уникайте фізичних вправ увечері і замість того, щоб проводити час перед екранами смартфонів і планшетів, спробуйте заплющити очі та помедитувати.

Однак тривога не обов'язково пов'язана з гормональними змінами. Ми знаємо, що перехід до менопаузи часто збігається зі змінами в житті. Діти-підлітки, яких потрібно виховувати, або діти, які покидають дім, батьки літнього віку, зміна кар’єри чи проблеми з партнером супроводжуються збільшенням ваги, зморшками та проблемами з волоссям або втратою лібідо. Усвідомлювати власне старіння, переживаючи серйозні життєві зміни, — виклики, з якими, звісно, не легко впоратися.

Почніть розмову

Загалом, найкращий спосіб запобігти будь-якій втраті впевненості та ізоляції — це оточити себе людьми. Можливість поговорити про це зі своїм лікарем, друзями чи партнером є необхідною умовою, щоб повернути життя у звичне для вас русло. Витрачаючи час, щоб зрозуміти, що з вами відбувається, ви зможете навчити себе та своє оточення. Тоді ви зрозумієте, що це не що інше, як природний етап у житті жінки, який приходить разом із багатьма новими перспективами.

ДОКТОР ТЬЄРРІ ГААҐ

ГІНЕКОЛОГ, VICHY SPA

“ОСКІЛЬКИ СТРЕС МАЄ ЗНАЧНИЙ ВПЛИВ НА ВАШЕ ЗДОРОВ’Я, ЯКЩО ВІН ПОСТІЙНИЙ, ДО НЬОГО ВАРТО СТАВИТИСЯ ЯК ДО ЩЕ ОДНОГО ПРОЯВУ.”

Welcome to your program

This is your first week (of 4).
Let’s start with… some contents, if you don’t mind.