SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 0

Тиждень

3

ЯК ВІДНОВИТИ СЯЯННЯ ШКІРИ?

SKINCONSULTAI CoachingVichy laboratoires

Тиждень 3

Vichy laboratoiresSKINCONSULTAI Coaching

ЯК ВІДНОВИТИ СЯЯННЯ ШКІРИ?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА 3-Й ТИЖДЕНЬ

РАДІ ВАС ЗНОВУ БАЧИТИ! ЧИ БУЛА У ВАС МОЖЛИВІСТЬ СПРОБУВАТИ НОВІ РИТУАЛИ АБО Ж ІНТЕГРУВАТИ НОВІ ЗВИЧКИ?

ОСЬ НАШІ 3 ЦІЛІ НА ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ:

  • ЗРОЗУМІТИ, ЧОМУ ШКІРА ВТРАЧАЄ СЯЯННЯ І БЛИСК
  • Інтегрувати легкий масаж обличчя у свій рутинний розпорядок дня, щоб покращити мікроциркуляцію
  • ДІЗНАТИСЯ, ЯК ЗБАГАТИТИ СВІЙ ОРГАНІЗМ ВІТАМІНАМИ
Дивитися відео

ЧОМУ ТОН ШКІРИ ВИДАЄТЬСЯ МЕНШ СЯЙЛИВИМ У ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ?

ШКІРА ТА ЕКСПОЗОМ - Навколишнє середовище, спосіб життя та гормональні зміни.

Канадська дерматологиня, докторка Дженніфер Бікер спеціалізується на медичній дерматології, раку шкіри, а також на косметичній дерматології.

Дізнайтеся, як гормональні зміни впливають на шкіру в період менопаузи та про способи відновлення сяяння шкіри.

ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ З NEOVADIOL

РІШЕННЯ VICHY

Для задоволення конкретних потреб шкіри в період менопаузи лабораторії Vichy створили протоколи догляду за шкірою із сироваткою і кремами для застосування в період менопаузи NEOVADIOL MENOPAUSE. 

Клінічно оцінений дерматологами, його ефективність була перевірена на жінках із чутливою шкірою, які переживають період менопаузи.

ТИЖДЕНЬ 3.
ОСВІЖНИЙ НІЧНИЙ КРЕМ ДЛЯ ЗАСПОКОЄННЯ ПРИПЛИВІВ

Фредерік Лабату
Керівник лабораторій Vichy 

Читати більше

ОСВІЖНИЙ НІЧНИЙ КРЕМ ДЛЯ ЗАСПОКОЄННЯ ПРИПЛИВІВ

У період менопаузи шкіра може видаватися менш сяйливою, втрачаючи свій природний блиск.

Нічний крем для збільшення щільності шкіри та її відновлення NEOVADIOL відновлює роботу механізмів шкіри: щільність шкіри, пружність, сяяння. Нанесіть на обличчя, лінію підборіддя та шию, уникаючи ділянки навколо очей, увечері після нанесення сироватки.

Збагачений ніацинамідом (вітамін B3), він допомагає компенсувати вплив менопаузи, покращуючи зовнішній вигляд шкіри, пропонуючи потужний антиоксидантний захист.

НІЧНИЙ КРЕМ NEOVADIOL ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЩІЛЬНОСТІ ШКІРИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ЇЇ ФУНКЦІЙ
Освіжний нічний крем для збільшення щільності шкіри та відновлення її функцій після пробудження: сяяння +12%(1) на додаток, миттєвий охолоджувальний ефект -2,7°c(1), щоб освіжити шкіру вночі.

(1) Клінічна оцінка, 24 жінки через 2 місяці після використання нічного крему Neovadiol в період менопаузи 

ФРЕДЕРІК ЛАБАТУ

КЕРІВНИК ЛАБОРАТОРІЙ VICHY

“ЗВЕРНІМО УВАГУ НА НІЧНИЙ КРЕМ NEOVADIOL ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ. ФОРМУЛА ЗБАГАЧЕНА НІАЦИНАМІДОМ (ВІТАМІН B3) ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ТА РОЗГЛАДЖЕННЯ ТОНУ ШКІРИ.”

REDENSIFY, LIFT

1

Денний антивіковий крем для збільшення щільності та пружності шкіри обличчя

NEOVADIOL
Денний антивіковий крем для збільшення щільності та пружності шкіри обличчя

Детальніше

REDENSIFY, REVITALIZE

2

Нічний антивіковий крем з охолоджуючим ефектом для збільшення щільності та відновлення тонусу шкіри обличчя

NEOVADIOL
Нічний антивіковий крем з охолоджуючим ефектом для збільшення щільності та відновлення тонусу шкіри обличчя

Детальніше

МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СЯЯННЯ

На обличчі налічується 57 м’язів, які потрібно стимулювати або розслабляти. Інструкторка з ритуалу догляду за шкірою обличчя, Аурелія дель Соль, поєднує дихальні вправи, масаж і точковий масаж для красивої шкіри день за днем.
Це — ваш момент, насолоджуйтесь ним!

Сядьте у зручну позу. Вдихніть. Видихніть. І повторюйте за інструкторкою!

РІВНА ШКІРА, ЩО СЯЄ,
ЗА 5 ХВ

ПОСІБНИК З МАКІЯЖУ

Ваша шкіра змінюється — і вам потрібно змінювати свою рутинну процедуру макіяжу відповідно до нових потреб шкіри! Дізнайтеся, як мати рівний тон шкіри з природним сяянням завдяки 5-хвилинній щоденній процедурі.

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ

ЦІЛІСНА ОЗДОРОВЧА ПРАКТИКА

Протягом усього цього періоду ваше тіло зазнає безлічі біологічних і клінічних змін. Розуміння та визначення цих механізмів якомога раніше допомагає запобігти незручностям, які вони спричиняють, а також правильно підготувати своє тіло до наступних років.

2 хв
читання

ТИЖДЕНЬ 3.
СИЛА ВІТАМІНІВ У ВАШІЙ ДІЄТІ

Вероніка Ді Нардо
Дієтологиня

Читати більше

ЗАРЯДІТЬ СВІЙ ОРГАНІЗМ ВІТАМІНАМИ

Вітаміни так само, як і мінерали, є мікроелементами. Вони відрізняються від макронутрієнтів, у яких ми знаходимо білки, ліпіди, жири та вуглеводи. Серед 13 вітамінів, які нам відомі, деякі можуть регулювати зміни, які відчуває організм під час менопаузи, і зменшити потенційні негативні наслідки. Подивімося, як вітаміни можуть зарядити ваш організм і зробити вас сильнішими.

ЯК ПІДВИЩИТИ СЯЯННЯ ШКІРИ?

Оксидативний стрес безпосередньо пов’язаний зі зниженим рівнем естрогену. Це може призвести до того, що ваша шкіра буде виглядати тьмяною. На щастя, правильне споживання їжі, багатої на антиоксиданти, захистить вас від впливу вільних радикалів і відновить сяяння вашої шкіри. Вітаміни A, C, D і E, а також поліфеноли дуже багаті на антиоксиданти. Здебільшого вони містяться в рослинах. Тому споживайте багато різних фруктів і овочів. Темний шоколад також дуже багатий на антиоксиданти, як і горіхи пекан та цільні зерна. Щоденне споживання цих вітамінів посилить проліферацію клітин шкіри, її вроджений імунітет, зволоження та знизить імовірність запалень, а також запобігатиме негативному впливу УФ-променів.

Також відомо, що якість сну справді впливає на сяяння шкіри. Зменшення проявів менопаузи, які спричиняють проблеми зі сном, є хорошим способом подбати про це — знову ж таки, вітаміни стануть вашим найкращим союзником. Такі антиоксиданти, як вітамін С і Е, зменшують вазомоторні симптоми, як-от припливи і проблеми зі сном. Вони також зміцнюють імунну систему та знижують ризики серцевих захворювань, які пізніше можуть виникнути в деяких жінок. Цитрусові, як-от апельсини, мандарини, грейпфрути, а ще помідори, червоний або зелений перець і броколі, сповнені вітаміну С. Час створювати нові рецепти соків і супів! Що стосується вітаміну Е, ви знайдете його у великій кількості в цільнозернових продуктах, горіхах і оливковій олії. Крім харчування, прості звички можуть допомогти вам зменшити розлади сну та припливи — і в такий спосіб повернути найгарніше сяяння шкіри.

НАБУВАЮЧИ НОВИХ ЗВИЧОК, ТАКОЖ НАМАГАЙТЕСЯ ПОЗБУТИСЯ АБО ЗМЕНШИТИ ШКІДЛИВІ!

Нещодавно науковці довели, що вживання нікотину та алкоголю протягом 4 годин перед сном було пов’язане зі збільшенням фрагментації нічного сну. Отже, відмова від вечірнього вживання алкоголю та нікотину є хорошим початком для покращення тривалості сну.

Так само уникайте великих прийомів їжі та гострої або кислої їжі перед сном, оскільки вони можуть викликати припливи.

Просто, але ефективно: спробуйте припинити вживання рідини, особливо кофеїну, за кілька годин до сну.

Якщо є щось, що я хотів би, щоб ви запам'ятали з усього того, що ми бачили під час коучингу, то це те, що неважливо, яка дієта підходить вам найкраще. Турбота про здорове харчування та здорову масу тіла допоможе запобігти неминучим або подальшим розладам. І найголовніше, це дасть вам змогу почуватися краще в повсякденному житті.

Бережіть себе!

ВЕРОНІКА ДІ НАРДО

ДІЄТОЛОГИНЯ

“ДЕЯКІ ІЗ 13 ВІТАМІНІВ МОЖУТЬ РЕГУЛЮВАТИ ЗМІНИ, ЯКІ ВІДЧУВАЄ ОРГАНІЗМ ПІД ЧАС МЕНОПАУЗИ, І ЗМЕНШИТИ НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ.”

Welcome to your program

This is your first week (of 4).
Let’s start with… some contents, if you don’t mind.