SkinConsultCoachingVersion = V3 SCAI_PreSubscription = 0

Тиждень

1

УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕНОПАУЗУ

SKINCONSULTAI CoachingVichy laboratoires

Тиждень 1

Vichy laboratoiresSKINCONSULTAI Coaching

УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕНОПАУЗУ

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ВАШОЇ ПРОГРАМИ MENOCOACH

ВІТАЮ! СКОРО ВИ РОЗПОЧНЕТЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ПРО МЕНОПАУЗУ MENOCOACH!

ДЛЯ ПЕРШОГО ТИЖНЯ ПОЧНІМО І3 ЦІЛЕЙ:

 • ЗРОЗУМІТИ, ЩО ТАКЕ МЕНОПАУЗА
 • ЗМІНИТИ СВІЙ ЩОДЕННИЙ ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ
 • СПРОБУВАТИ ТРИЧІ ПРОВЕСТИ ПРОЦЕДУРУ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ, ЩОБ ПОКРАЩИТИ СТАН ШКІРИ.
Дивитися відео

ЩО ТАКЕ МЕНОПАУЗА?

ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я

Членка правління Міжнародного товариства з менопаузи (IMS) докторка Марла Шапіро — медична працівниця, яка приділяє особливу увагу жіночому здоров'ю.

Дізнайтеся більше про прояви менопаузи та про те, як вони впливають на ваші тіло й розум.

ЯК ВПЛИВАЮТЬ ГОРМОНАЛЬНІ ЗМІНИ НА ВАШУ ШКІРУ?

ШКІРА ТА ЕКСПОЗОМ - Навколишнє середовище, спосіб життя та гормональні зміни.

Канадська дерматологиня, докторка Дженніфер Бікер спеціалізується на медичній дерматології, раку шкіри, а також на косметичній дерматології.

Дізнайтеся, як гормональні зміни впливають на шкіру в період менопаузи та як захищати шкіру щодня.

ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ З NEOVADIOL

РІШЕННЯ VICHY

Для задоволення конкретних потреб шкіри в період менопаузи лабораторії Vichy створили протоколи догляду за шкірою із сироваткою і кремами для застосування в період менопаузи NEOVADIOL MENOPAUSE. 

Клінічно оцінений дерматологами, його ефективність була перевірена на жінках із чутливою шкірою, які переживають період менопаузи.

ТИЖДЕНЬ 1.
ПРОТОКОЛ
ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ
У ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ

Фредерік Лабату
Керівник лабораторій Vichy 

Читати більше

МІЙ ПРОТОКОЛ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ

Формули NEOVADIOL у період менопаузи збагачені потужною сумішшю дерматологічно активних речовин, які відповідають потребам шкіри в період менопаузи.

Щоб компенсувати видимі ознаки старіння, спричинені коливаннями рівню естрогену та кортизолу в менопаузі, формули сироватки та крему NEOVADIOL поєднують потужний дует екстракту касії та проксилану рослинного походження, які, як відомо, відновлюють щільність шкіри і підтягують її.

Щоб відновити пружність шкіри та компенсувати щоденну втрату гіалуронової кислоти, наш протокол догляду за шкірою в період менопаузи збагачений гіалуроновою кислотою.

КРОК 1 - ОЧИЩЕННЯ

Очищувальне молочко VICHY PUERTÉ THERMALE 3-IN-1

Воно очищає від забруднень і прибирає часточки бруду, знімає макіяж з обличчя та очей, тонізує та надає шкірі відчуття комфорту без ефекту сухості.

КРОК 2 - ПІДГОТОВКА

СИРОВАТКА LIFTACTIV SPECIALIST В3

Реактивує 5 механізмів шкіри: щільність шкіри, пігментні плями, зморшки, сяяння, сухість.

 1. -13 % в'ялості(1)
 2. -22 % пігментних плям(2)
 3. +61 % ліпідів епідермальної поверхні(3)
 4. -12 % зморщок(4)
 5. +14 % сяяння(1)

КРОК 3 - ЗБЕРЕЖЕННЯ ЩОДЕННОГО ЗВОЛОЖЕННЯ ТА ЗАСПОКІЙЛИВИЙ ЕФЕКТ

ДЕННИЙ І НІЧНИЙ КРЕМ NEOVADIOL  ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЩІЛЬНОСТІ ШКІРИ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ 

Реактивує механізми шкіри в період менопаузи:

 •  +17 % збільшення щільності шкіри (5)
 • -28 % зморщок (5)
 • -50 % сухості (5)

КРОК 4 - ЩОДЕННИЙ ЗАХИСТ ВАШОЇ ШКІРИ

CAPITAL SOLEIL UV AGE DAILY SPF50+

Це – важливий останній необхідний крок у вашій щоденній рутині догляду за шкірою протягом усього року. Легка повітропроникна текстура в поєднанні з передовою технологією захисту від сонця забезпечує рівномірне невидиме покриття, яке не залишає білих слідів або відчуття липкості.

(1)Клінічна оцінка, 42 жінки через 2 місяці, (2)Інструментальний тест — зменшення розміру темних плям — 41 жінка через 2 місяці, (3)Формула, розроблена з ліпідами для компенсації зменшення шкірного сала під час менопаузи, (4)Клінічна оцінка, 41 жінка через 2 місяці, (5)Клінічна оцінка, 220 жінок через 3 місяці

ФРЕДЕРІК ЛАБАТУ

КЕРІВНИК ЛАБОРАТОРІЙ VICHY

“ЗНАЙДІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ПРОТОКОЛ З ПРАВИЛЬНИМИ ДЕРМАТОЛОГІЧНИМИ АКТИВНИМИ РЕЧОВИНАМИ, ЩОБ ПОКРАЩИТИ ЗДОРОВ'Я ВАШОЇ ШКІРИ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ.”

REDENSIFY, LIFT

1

Денний антивіковий крем для збільшення щільності та пружності шкіри обличчя

NEOVADIOL
Денний антивіковий крем для збільшення щільності та пружності шкіри обличчя

Детальніше

REDENSIFY, REVITALIZE

2

Нічний антивіковий крем з охолоджуючим ефектом для збільшення щільності та відновлення тонусу шкіри обличчя

NEOVADIOL
Нічний антивіковий крем з охолоджуючим ефектом для збільшення щільності та відновлення тонусу шкіри обличчя

Детальніше

ЗМІНІТЬ СВОЇ ЗВИЧКИ З НОВИМ РИТУАЛОМ З ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ

На обличчі налічується 57 м’язів, які потрібно стимулювати або розслабляти. Інструкторка з ритуалу догляду за шкірою обличчя, Аурелія дель Соль, поєднує дихальні вправи, масаж і точковий масаж для красивої шкіри день за днем.
Це — ваш момент, насолоджуйтесь ним!

Сядьте у зручну позу. Вдихніть. Видихніть. І повторюйте за інструкторкою!

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ

ЦІЛІСНИЙ ПІДХІД ДО ЗДОРОВ'Я

Протягом усього цього періоду ваше тіло зазнає безлічі біологічних і клінічних змін. Розуміння та визначення цих механізмів якомога раніше допомагає запобігти незручностям, які вони спричиняють, а також правильно підготувати своє тіло до наступних років.

4 хв
читання

ТИЖДЕНЬ 1.
ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД
МЕНОПАУЗИ ЗАВДЯКИ
ЦІЛІСНІЙ ПРАКТИЦІ ДОГЛЯДУ ЗА ЗДОРОВ'ЯМ

Доктор Тьєррі Гааґ,
Гінеколог

Читати більше

ПРОЦВІТАННЯ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ ЗАВДЯКИ ЦІЛІСНІЙ ПРАКТИЦІ ДОГЛЯДУ ЗА ЗДОРОВ'ЯМ

ЩО ТАКЕ МЕНОПАУЗА?

Менопауза належить до періоду часу, який передує закінченню менструального циклу і коли виникають зміни гормонального фону. Цикли зазвичай мають тенденцію до скорочення, хоча часто можна спостерігати, як вони подовжуються. Інтенсивність менструальних виділень відбувається за тим же механізмом: вона може збільшитися або, навпаки, зменшитися. Майте на увазі, що якщо овуляція сильно порушується під час менопаузи, це не означає, що ви не можете завагітніти. Не змінюйте своїх звичок до настання менопаузи.

Протягом усього цього періоду ваше тіло зазнає безлічі біологічних і клінічних змін. Рівень естрогену, який виробляється яєчниками після вашого статевого дозрівання, поступово знижується. У цей період жінки можуть пережити:

 • Гіперестрогенію, яка викликає дратівливість, біль у грудях, збільшення ваги, а також набряк живота,
 • або гіпоестрогенію, яка провокує припливи, проблеми зі сном, загальну втому, втрату лібідо та моральну пригніченість.

Оскільки вони відіграють вирішальну роль у здоров’ї багатьох органів, їхні коливання впливають майже на кожну частину вашого тіла. Ці природні зміни впливають на ваші кістки, ваше серце, груди, мозок, сечостатеву систему, шкіру, волосся чи навіть нігті. Розуміння та визначення цих механізмів якомога раніше допомагає запобігти незручностям, які вони спричиняють, а також правильно підготувати своє тіло до наступних років.

КОЖНА МЕНОПАУЗА — УНІКАЛЬНА

Фаза менопаузи, як і наступні, надзвичайно різниться залежно від професійної діяльності, соціальної демографії, фізичного та психологічного здоров’я та навіть сімейної клінічної історії людини. Кожна із вас — унікальна, і на кожну з вас це вплине по-різному. Ось чому ви дійсно маєте поговорити про це зі своїм лікарем. У наш час, на додаток до регулярного і повного медичного огляду, простий аналіз крові може вказати, наскільки ймовірна поява проявів менопаузи у найближчому майбутньому. Оскільки для кожного прояву є лікування або рішення, чи то фармакологічне, чи будь-яке інше, раннє виявлення змін допоможе вам вибрати стратегію, яка є найкращою для вас, щоб обмежити або іноді навіть уникнути небажаних ефектів.

6 ПОРАД, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ СПОКІЙНО ПЕРЕЖИТИ МЕНОПАУЗУ

Менопауза — це не хвороба; це — природний процес, який кожна жінка відчуває по-різному. Ось 6 порад, як покращити своє здоров’я, упевненість у собі та психологічний добробут.

 1. Здорова дієта
  А якби менопауза була приводом знову відкрити для себе переваги здорової їжі? Різноманітне та пропорційне споживання здорової їжі допоможе вашому організму адаптуватися до змін, з якими воно стикається. Здорове харчування допоможе контролювати збільшення ваги. Це підвищить щільність шкіри та рівень її зволоження, одночасно забезпечуючи кістки мінералами та вітамінами, яких їм може бракувати. Це захистить вашу серцево-судинну систему, а також допоможе зменшити припливи та проблеми зі сном.
 2. Вправи
  Регулярні фізичні вправи разом із здоровим харчуванням допоможуть вам підтримувати здорову вагу. Вони допоможуть зменшити припливи; знижують ризик ішемічної хвороби серця, а також благотворно впливають на щільність кісток і шкіри. Якщо ви не звикли займатися фізичною активністю, оточіть себе іншими людьми. Це зробить цей момент веселішим і підвищить вашу мотивацію та самовідданість.
 3. Догляд за шкірою
  Збільште щільність шкіри і її зволоженість, споживаючи більше продуктів, багатих на вітаміни E, D і Омега-3. Практикуйте фізичні вправи якомога частіше і тіште себе косметичними процедурами, підібраними відповідно до особливостей вашої шкіри.
 4. Відмова від шкідливих звичок
  Куріння, як і вживання алкоголю, пов'язане з численними хронічними захворюваннями. Ми також знаємо, що куріння сприяє більш ранньому настанню менопаузи та тривалішому періоду. Було також зроблено висновок, що вживання алкоголю викликає припливи, нічну пітливість і проблеми зі сном.
  Деякі інші прості звички та дотримання рутинного режиму можуть поліпшити ці останні прояви менопаузи. За кілька годин до сну постарайтеся припинити вживання будь-якої рідини, особливо кофеїну та алкоголю. Уникайте фізичних вправ увечері і замість того, щоб проводити час перед екранами смартфонів і планшетів, спробуйте заплющити очі та медитувати.
 5. Діалог
  Менопауза — це не захворювання. Ви повинні мати можливість відкрито поговорити про це зі своїм партнером, членами вашої родини та своїм лікарем. Перебувати серед інших людей, бути почутою, знати, що тебе розуміють, й бути добре поінформованою протягом цього перехідного періоду, повного змін, — це все має вирішальне значення.
 6. Медичний огляд
  Менопауза — це справжня можливість дізнатися більше про своє тіло. Оскільки ви старієте, настав час розширити свої можливості, переконавшись, що всі заходи профілактики, які ви можете вжити, виконуються. Сюди входить усе, починаючи від ваги, вульвовагінального огляду, УЗД органів малого таза, денситометрії кісток, оцінювання печінки та мамографії до контрацептивного лікування за потреби, а також лікування серцево-судинної системи. Ваше тіло — це найцінніший капітал, який у вас є. Як і все інше, те, як ви ним управляєте, є визначальним фактором. Отже, менопауза є ідеальним приводом для інвестування та покращення знань про своє тіло та загальний стан здоров’я. Скористайтеся цим!

ДОКТОР ТЬЄРРІ ГААҐ

ГІНЕКОЛОГ, VICHY SPA

“6 ПОРАД, ЯК ПОКРАЩИТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я, ПСИХОЛОГІЧНИЙ ДОБРОБУТ ТА ПОСИЛИТИ ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ В ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ.”

Welcome to your program

This is your first week (of 4).
Let’s start with… some contents, if you don’t mind.