getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Idealia Life Serum ПРЕДСТАВЛЯЄ

ЗА БУДЬ-ЯКИХ
ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАНЬ

Idealia Life Serum ПРЕДСТАВЛЯЄ

ЗА БУДЬ-ЯКИХ
ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАНЬ

8 днів з шаленого життя 5 надзвичайних жінок

Оберіть історію

Повернутися до відео

Знайти найближчу аптеку з Vichy

Поведінкове старіння в деталях

Наше повсякденне життя настільки завантажене, що жінки, як правило, піддають свою шкіру різним випробуванням, таким як недосипання, незбалансоване харчування або стрес. Все це стає причинами передчасного старіння шкіри обличчя. Що ж ми можемо зробити, аби запобігти негативному впливу, не ускладнюючи своє життя? Детальний огляд ми проводимо з нашим експертом, Патрісією Піно.

Наші експерти

Patricia PineauПатрісія ПіноДиректор з комунікацій, L'Oréal Recherche

Чи підходять антивікові сироватки для чутливої шкіри?

Обрана за свої супер-здібності зволожувати, надавати шкірі сяяння та вирівнювати поверхню шкіри, антивікова сироватка для обличчя знаходиться далеко попереду серед усіх засобів проти старіння. Та чи підходить цей засіб, що містить високі концентрації активних інгредієнтів, для догляду за чутливою шкірою обличчя? На ці питання відповідає Флоранс Бенеш, Міжнародний директор з розвитку засобів догляду підрозділу Активної Косметики L'Oréal.