getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Шампунь

Шампунь - один з найпопулярніших засобів для догляду за волоссям. Щоб мати здорове, густе і блискуче волосся, необхідно підбирати продукти відповідно до своїх індивідуальних вимог. Для щоденного догляду за волоссям лабораторії Vichy розробили спеціальну гаму засобів DERCOS. Вона допомагає наситити волосся силою, зробити їх густими і міцними, при цьому вирішуючи цілий ряд проблем, з якими може зіткнутися кожен: лупа, випадання, жирність. Гамма засобів DERCOS ефективна, безпечна, проста і приємна у використанні.

Loading...