getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисний флюїд

Якщо ви є власницею жирної шкіри, радимо обирати сонцезахисні засоби на водній основі. Забезпечити тривалий й стійкий захист від впливу ультрафіолетових променів та одночасно усунути надмірне вироблення себуму допомагають сонцезахисні флюїди від Vichy.
Розроблений для жирної та проблемної шкіри сонцезахисний флюїд вбереже вас від негативного впливу широкого спектру ультрафіолетових променів та вільних радикалів. Засіб містить унікальну систему фільтрів, що дозволяє попередити втрату еластичності й фотостаріння шкіри. Завдяки надлегкій текстурі, флюїд легко наноситься й швидко поглинається, не закупорюючи сальні протоки й виключаючи появу комедонів. Він робить шкіру шовковистою на дотик, без появи жирного блиску. Сонцезахисний флюїд дарує відчуття комфорту на довгий час.

Loading...