getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = UA Test : 'UA/'

Надаю свою згоду на використання та обробку персональних даних (надалі – ПД), які містяться в анкеті, ознайомлена (-ний) з правами відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист персональних даних». ПД будуть використані володільцем бази ПД ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» з метою реалізації відносин в сфері маркетингу та реклами, в комерційних цілях, інформування про рекламні акції, про спец. пропозиції магазинів, що реалізують продукти під ТМ, постачальником яких є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА». Для досягнення цієї мети ПД можуть оброблятися засобами автоматизації. Підтверджую, що ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» має право передавати ПД розпорядникам та третім особам, визначати їх самостійно та не зобов’язується повідомляти про це додатково.

Дана згода діє протягом невизначеного терміну, відізвати її можна направивши письмову згоду за адресою: 03038, м.Київ, вул. М. Грінченка 4. [email protected]

Ви можете переглянути Політику про захист персональних даних  та правила конфіденціальності.

OK

OKВідмінити

Дякуємо!

Закрити

Сонцезахисна емульсія

Думаючи про захист вашої шкіри і про вашу красу, лабораторії Vichy розробили цю тонуючу BB емульсію, яка створює м'якість без жирного відчуття на вашій шкірі. Високий рівень сонячного блокування захищає шкіру від УФ променів і ефекту їх клітинного старіння, а також затримує появу пігментних плям. Допоможіть своїй шкірі стати красивішою з кожним днем із серією сонцезахисних BB кремів від Vichy. Це реальні косметичні засоби, які вирівнюють колір обличчя природно сяючими сонячними відблисками, захищаючи вашу шкіру.

Loading...